Jump to content

Önerilen Mesajlar

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mahmut Görgen müziğin hiç bir zaman eksik olmadığı bir ailede büyüdü. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlayan Mahmut Görgen; dijital produksiyonla ilgili çok yoğun bir eğitim aldı.

2007 yılında başladığı Dj/Prodüktörlük kariyerinde kendini her geçtiğimiz gün geliştiren Mahmut Görgen; “Kalbimin Sahibine” ve “Touch The Sky” isimli single çalışmalarıyla aranjörlük konusunda ne kadar başarılı olduğunu da göstermiş oldu. Yapmış olduğu Türkçe ve İngilizce remixler sayesinde pek çok büyük platformda bayrağımızı temsil eden Mahmut Görgen studio çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Son senelerde başta Akdeniz ve Ege bölgesi olmak üzere konsept partiler, önemli organizasyonlar ve konserlerde sahneye çıkan Mahmut Görgen arşivinde bulunan Türkçe, Rusça ve İngilizce şarkılarla müzikseverlere büyük bir müzik ziyafeti sunuyor.

Demet Akalın ile birlikte Alişan, Berdan Mardini, Yeşim Salkım, Sibel Tüzün, Deha Bilimlier, Işın Karaca, Pınar Seli ve Yağmur Akoğlu gibi büyük konserlerde sanatçılardan sonra DJ kabinine geçen Mahmut Görgen, canlı performanslarının ne kadar başarılı olduğunu da kanıtlamış oldu. Yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mahmut Görgen kesinlikle şu anda müzik camiasındaki hızlı yükselişini sürdürüyor..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Geceleri uykuda gelen varlık nedir kimdir ?

Önce beynine elektrik veriliyidu ben bunu normal bisey zannederim kaç kere oldu hareketsiz kaliyorum o anlık birşey kesin oldüm sabah beni kaldirsinlar diye bekliyorum 20 dk öncede yine transa geçtim bekliyorum beni alsınlar diye bu seferde üst dişinin olduğu damaktan tuttu birşey yarim cm iynatsa çatirt diye kırılacak hissetti sonra sicradim uyandım arkadaşlar dusmanimizi tanıtalım bu gelen zebanimi cinmi seytanmi kimdir ?

, Yer: Paranormal Olaylar

• Turgut Uyar Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Türk edebiyatının hüzünlü şairi Turgut Uyar; ayrılık, hüzün, özlem, aşk ve sevgi temalı şiirler kaleme almıştır. Tomris Uyar ile yaşadığı büyük aşk ile de adından söz ettiren usta kalem, ardında birbirinden değerli, unutulmaz şiirler bırakmıştır. Bilgihanem.com'un şiir seven okuyucularının ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu yazıda, Turgut Uyar'ın kısaca hayatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.     Türk edebiyatının en önemli şairlerinden biri olan Turgut Uyar, hüzün temalı şiirlerin en usta kale

, Yer: Edebiyat

• Şair Eşref Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Deccal serisinin üçüncü kitabı Eşraf Paşa öldükten sonra yayımlananlar arasındadır. Bunun dışında 1928 yılında yayınlanan Bergüzar ve Meclisi Mebusan ile 1929 yılında yayınlanan Kuyruklu Yıldız, Rüya, Kıtalar ve Hikayeler isimli eserleri vardır. Ünlü hiciv ustasının eserleri günümüzde de hala sevilerek okunmaktadır.Tanzimat Dönemi hiciv şairlerimizden olan Şair Eşref Paşa, karşısındaki kişinin makamını, malını mülkünü, kişiliğini umursamadan hicivleri ile şaşırtmaktadır. Kendisinden daha değersi

, Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

• Peyami Safa Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Türk edebiyatının en önemli isimlerinden biri olan Peyami Safa, yazar kimliğinin yanında köşe yazıları ve gazeteciliğiyle de tanınmaktadır. Yarattığı Cingöz Recai karakteri birkaç kez beyazperdeye uyarlanmış, farklı alanlardaki yazılarıyla çok yönlü bir yazar olmuştur.   Peyami Safa; sanattan edebiyata, felsefeden sosyolojiye varana kadar pek çok farklı alanda eser vermiş bir yazardır. 62 yıllık hayatının büyük bölümünü kalemi elinde tutarak geçirmiş, Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, Yalnızız gibi es

, Yer: Edebiyat

• Nefilimler | Diğer İsmiyle Gözcüler Kimdir ?

Nefilim'in kelime anlamı "göklerden gelen"dir. Aynı zamanda Anunnaki diye de denilmektedir. Peki kimdir bu Nefilimler ? Nefilim tam anlamıyla ne demektir ? Gibi sorulara cevap bulabileceğiniz bu videoda Nefilim ırkına ait çeşitli bilgiler bulacaksınız. [video=youtube;W4-EYBfIApA]https://www.youtube.com/watch?v=W4-EYBfIApA

, Yer: Kayıp Medeniyetler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...