Jump to content

Önerilen Mesajlar

http://www.cinemapink.com/uploads/resim/2637-1/3_150x215.jpg

Tarihin en önemli olaylarından biri olan elektrik ampülünün icadını konu ediniyor. Tarihe elektrikte alternatif akımın kullanımına öncülük eden isim olarak geçen George Westinghouse, Tesla'nın desteğini alacaktır. Çünkü Westinghouse'a göre Edison, icadı konusunda ölümcül hatalar yapmıştır. Tesla ve Westinghouse, alternatif akımla ilgili büyük bir bahse girer. Kazanan kişi tarihin akışını değiştirecektir.

Yönetmen : Alfonso Gomez-Rejon

Oyuncular : Benedict Cumberbatch, Michael Shannon, Nicholas Hoult

Tür : Dram, Tarihi, Biyografi

Ülke/Ülkeler : ABD

Süre : 107 Dk.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• köpeğin havladığı balığa dokununca elektrik çarpması?

merhabalar geçen bir akşam yemeğinde ayıptır söylemesi annem hamsi tava yapmıştı. ailecek yiyorduk pencere kenarındaki masamızda. bu arada evimiz bahçeli bahçede de köpeğimiz var. neyse kardeşim besmelesiz pencereden köpeğe balık attı. ben de akşam vakti niye besmelesiz balık atıyosun diye kızdım ona. tartışırken köpek havlamaya başladı. bahçenin önünden biri geçiyordur diye baktım pencereden kimse yok. aşağı baktım köpek balığı yememiş balığa bakarak deli gibi havlıyor. susmayınca kendim çıktı

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Gedik Savaşları Efsanesi

Büyücü Çırak ( Gedik Savaşları Efsanesi 1 ) Orijinal Adı: Riftwar Saga 1 / Magician - Apprentice   Yazar: Raymond E. Feist Yayınevi: İthaki Yayınları Çevirmen: Gamze Sarı Tür: Fantastik Kurgu Basım Tarihi: Ekim 2002 Sayfa Sayısı: 524   Huzurun hakim olduğu Adalar Kırallığı'ındaki bir sınır krakolu olan Crydee'de , bir öksüz olan Pug , büyücü ustasının yanına çırak olarak verilir ve iki dünyanın yazgısı sonsuza dek değişir.Esrarengiz yabancılar istilaya başlarken Krallık'taki huzur aniden

, Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

• Çevredeki elektrik aletlerinin bozulması

Bu sitedeki çoğu kişi müslüman olmasada selamün aleyküm Bir insanın etrafında ampüller patlıyor , sokak lambaları sönüyor , akbil cihazlarının yanından geçerken durduk yere kapanıyor veya ötüyor başka cihazlarda kapanıyor diyelim bu tür tesadüfler sürekli olmasada tesadüf olamıyacak kadar sık , sebepleri neler olabilir?   Elektrik dediğimiz şey o kadar da yapay değil ve insan vucududa radyoda olduğu gibi alıcı veya verici frekans yayar ama yinede çok geniş bir aura olduğu zannetmiyorum   E

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Elektrik ile hafızayı güçlendirme

Araştırmacılar, manyetik titreşimler yardımıyla elektrik akımı verilmesine dayanan Transkraniyal Manyetik Uyarım (TMS) yöntemiyle en az 24 saat içinde olayları hatırlama yeteneğinin arttırılabildiğini ve bu etkinin zaman içinde azalmadığını bildirdi. Yeni yöntemin Alzheimer hastalığının ilk evresi, beyin travmaları ve kalp krizi gibi nedenlerle ortaya çıkan hafıza kayıplarının tedavisinde yeni bir sayfa açması bekleniyor. Araştırma, olayların hatırlanmasının beynin pek çok bölgesiyle, ana ha

, Yer: Bilim & Teknoloji

• İnsan Vücudu ve Elektrik

Merhaba arkadaşlar.Bildiğiniz gibi insan vücudu iletkendir.İnsan vücudu yaklaşık 2V (2 Volt) statik elektirik üretir.Toprağa dokunduğunuzda veya banyo ettiğinde rahatlarsınız.Çünkü vücudunuzu topraklama (elektiriği nötürleme) yaparız.   Peki vücutlarımızı bir pil veya batarya gibi kullansak güzel olmazmı ?En olmadık yerde telefonumuzun şarzı bitse ve kendi vücudumuzdan ilave şarz etsek.Vahşi doğada yanımızda hiç bir şey olmadan, elimizle ateş yaksak ?Kaslarımız elektirik üretse ve elektrik kas

, Yer: Psişik Yetenekler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...