Jump to content

Kristal küre hakkındaki sorum

Gyrokinesis

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Forumda uzun süre yoktum. yaklaşık 3 yıl önce açtığım hesabıma tekrar giriş yaptım soru sormak için. Sorum şu, 19 dolara kristal küre alacağım ve clairvoyance mi geliştireceğim ( yani geleceği görme yeteneği). Elimde İngilizce kaynaklar da var. Acaba 3 ay boyunca egzersizlerle belli bir seviyeye gelir mi ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Kristal Ve Taşların Arındırılması Ve Programlanması

Doğal taş yada kristallerin hayatımızda bir çok yönde olumlu gelişmelere katkı sağlayacabileceği ifadesinin yanlış olmayacağı muhakkaktır, bununla birlikte seçilecek olan taş yada kristalin nitelikleri, arındırılması, yüklenmesi ve programlanması taş yada kristalden alacağımız faydayı direkt olarak etkilemektedir, uygun işlemlerden geçirilmemiş bir taş yada kristal görsel niteliğin üstünde bir katkı sağlamayacaktır. Bununla birlikte uygun şartların oluşturulmaması fayda yerine negatif etkilerin

, Yer: Alternatif Terapiler

• Bir sorum var

Iki yere (siir ve ask ole ilgili konulara)yorum yazdim ancak bugun baktigimda yorumlarim silinmis sebebini ogrenebilir miyim? Bir yazim hatasi argo soz vs. mi yazdim

, Yer: İstek, Öneri, Şikayet

• Telepati hakkındaki sorularınız ve deneyimleriniz

uzakta bir kişiyle internette yazışarak iletişim kurmak mümkün müdür? yani düşünceinizi okuyabilir mi? -------------------- yani arkadaş hamile olduğunu bildiğini iddia ediyor da bir arkadaşının, böyle bvir şey mümkün mü?

, Yer: Telepati

• Ruhani satanistlere bir sorum var

Satanic bible da şeytanın zayıfları sevmediği yazıyor.   Güçlülere ne mutlu.Çünkü onlar yeryüzüne sahip olacaklardır.Zayıflara lanet olsun.Çünkü onlar esarete varis olacaklardır.     Zayıf biri satanist olamaz mı?

, Yer: Dinler ve İnanışlar

• Büyü Hakkındaki Temel Sorular

büyü, bir çok insanın ne olduğunu bilmediği, ya da hakkında eksik bilgiye sahip olduğu bir terim. bu konu başlığı altında eskiler ya da yeni başlayanlar fark etmeksizin hep birlikte sorularımızın yanıtlarını arayalım ve bildiklerimizi paylaşalım... bu konu hakkında soruları ya da sorunları olanlar lütfen çekinmeden buraya yazsınlar. ben ve eminim diğer konuya hakim arkadaşlar elimizden geldiğince açıklamaya çalışacağız bu konuyu... sevgi ve ışıkla...

, Yer: Witchcraft

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...