Jump to content

kahve falin dogrusu nedir?

ZaRiF

Önerilen Mesajlar

mrh arkadaslar ben tarotla ilgileniyorum ama kahve falinada meragim vardi. Ögrenmek istiyorum. Yalniz internette cesit cesit manalar var. Mesela kimi diyor kulubun sag tarafi olumlu seyler, sol tarafi olumsuz.

kimi diyor yukarda görülen seyler erken olusucak, dibe dogru gelecekte olacak olanlar gösteriyor. Kimi tam tersi diyor. Mesela kimi kelebegi iyi yorumluyor, hediye vs. kimide arkadasdan gelecek kötülük diyor.

bunun belli bir temeli yokmu, en azindan zaman meselesinde? sizin tecrübeniz varmi, yani dogru olan nedir? tesekkür ederim!

mesela biri dediki yilan kadin olarakta manasi varmis, ama onun baktigi falda hep düsman olarak yorumlamis ve bu hep dogru cikmis. Böyle demek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...