Jump to content

Önerilen Mesajlar

boynuzsuzgeyikler

dmc.jpg

Her şeyden önce bu animenin (bence) animelerin IMDB si olan MyAnimeList sitesinde 8.2 lik bir puan aldığını göz önünde bulundurmanızı isterim.

Tür: Müzik, Komedi,

Yapım yılı: 2008

Bölüm sayısı: 12 (bölümler 12-14 dakika)

Ayrıca aynı yıl Live Action da çıkmıştır.

Konusu:

Ana karakterimiz Shinichi Negishi aslında İsveç pop müziği aşığı, yeni üniversiteli, naif ve sıradan bir gençtir. Ancak nasıl olduğunu anlamadan kendisini Johannes Krauser karakterine bürünmüş bir Death Metal ikonu olarak bulur. Öylesine ünlenir ki işler tamamen kontrolden çıkar. Keyifli bir iki saat geçirmek isterseniz düşünmeden açın ve izleyin.

Tanıtım:

Opening:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Dünya’nın Metal Çekirdeği

Dünya’nın Metal Çekirdeği Kayaçların Arasından Süzülerek Oluşmuş Olabilir   http://i.hizliresim.com/X698Mk.png   Güneş Sistemi’ndeki kayaç gezegenlerin büyük oranda demir ve nikelden oluşan metal bir çekirdeğe sahip olduğu tahmin ediliyor. Kayaç gezegenler, temel olarak silikat mineralleri içeren kayaçlar ve metallerden meydana gelmiştir. Ancak başlangıçta birbirine karışmış halde bulunan bu maddelerin zamanla birbirinden nasıl ayrıldığı ve metal çekirdeklerin nasıl oluştuğu tam olarak bili

, Yer: Bilim & Teknoloji

• İzmir'de Black Metal/Thrash Metal Grubu

İzmir'de beraber çalabilecek birilerini arıyorum. Genel olarak dinlediğim ve çaldığım gruplar; Hellhammer, Celtic Frost, Craft, Mayhem, Burzum, Sarcofago, Venom, Darkthrone, Bathory, Taake, Sadistik Exekution, Sodom( In The Sign Of Evil/Obsessed by Cruelty), Gorgoroth, Absu, Stillborn, Old, Anal Vomit, Immortal, Desaster, Judas Iscariot, WitchSorrow, Windir, Tormentor(Macar Grubu), Mutilator, Nifelheim, Thorns   17 Yaşımdayım, yaklaşık 4 senedir gitar çalıyorum, yaklaşık o kadar da Black Met

, Yer: Amatör Gruplar

• Heavy Metal Asla Bir Daha Geri Gelmeyecek!

HEAVY ulaşabileceği en uç noktaya ulaşmıştır artık.....Ve bu saatten sonra yapılabilecek en iyi şey o ruha sıkı sıkı sarılıp,kaybetmemek ve tüm benliğimizle onu korumaktır...   Bu saatten sonra HEAVY KRALLARI bir daha gelmeyecek.Kimse onlar gibi olamayacak. Heavy ulaşabileceği son noktaya ulaştı.Kime bu saatten sonra HEAVY KRALLARININ yerini alamayacak.Onları asla gecemeyecek...Asla onlardan daha iyi olamayacak...   Çünkü ROB HALFORD insanlık tarihine bir kere geldi...Bir daha gelmiyecek..

, Yer: Rock / Metal

• Metal Müzik Türleri

Türler Genel   AOR Bu tür genelde bir Amerikan fenomenidir. Başharflerin açılımı Adult Oriented Rock anlamına gelir. Bu türün en belirgin özellikleri arasında yüksek perdeli ve notasyona sahip vokaller, gitar soundu orta derecede ama heyecanlıdır ve mükemmeli yakalamaya çalışır. AOR'da klavye son derece önemlidir. Liriklerde aşklar, kişisel problemleri konu alan dramatik sözler dikkat çeker. En önemli temsilcileri Survivor, Foreigner, Styx, Kansas, Journey, Loverboy,... olarak gösterilebilir

, Yer: Rock / Metal

• Düğünde Metal Müzik

eveet:) yıllardır hayalini kurduğum hadise meğer doksanların sonunda gerçekleşmiş bile:) arkadaşı tebrik ediyorum:)Düğün Ankara'da Kurtuluş'ta yapılmıştı. 90'ların başı.damat illa da düğünlerinde çalmalarını istemiş.ben gelinin finlandıyalı olabileceğinden şüpheleniyorum:D Grup elemanları: Gitar/Vokal: (Erdem Yılmaz) Gitar: Çağlar Töngür, Davul: Özgür Özaltuğ. ımmortal death.   sol alt köşedeki teyzemize dikkat etmenizi öneriyorum:)  

, Yer: İlginç ve Komik Videolar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...