Jump to content

Antinatalizm


Heretik

Önerilen Mesajlar

Antinatalizm doğum karşıtlığını savunan varoluş karşıtı bir fikirdir.

 

Antinatalizm materyal bazlı ızdırap diyarına son derece pratik ve hızlı bir çözüm sunar. "Eğer canavarı dövüşerek yenemiyorsan onun besin kaynağını yok et." Nedir bu canavar ?

 

Devletler, bankacılık temelli ekonomik kölelik sistemi , aç bırakılan milyonlar ve onların umutsuzluğu ile oluşturulan terör örgütleri, eril baskıcı sistemle yetiştirilip cinsel travmalara maruz bırakılan ve bunun acısını kendi çocuklarından çıkaracak olan potansiyel tecavüzcü babalar vb nice kötülük yayıcı bireyi yetiştiren o son derece ilkel, çiğ, ham, yarım kalmış primordial bilinçaltından beslenen karanlık dna temelli şey: EVRİM. hayır, cübbeli ahmet gibi evrim vs yaratılış demeyeceğim. çünkü yaratılış diye birşey yok sadece evrim var. Ve evrim, bütün sahtekar peygamber şarlatanlara o kutsal kitapları yazdıran aynı motivasyonu verdi bin yıllardır : Güç istenciyle gelen genetik dağılım yayılım ve varyasyon isteği. Meryemin bakire doğurması ve muhammedin sürüyle kadını sadece "yardım" amacıyla yanına almasını milyarlarca aptala inandıracak bu müthiş güç istenci dünyanın yakasına yapışmış durumda.

 

Hanımlar beyler, karşı karşıya olduğumuz canavar ne bir insan, ne bir fantastik yaratık, ne bir cin, ne aleister crowley, ne de gnoxis moderatörlerinden biri. O hepsinden kötüsü. Hayır, o , bunların hepsinin oluşumuna sebep olan genetik güç ve yayılım istenci. Hayat, evrim adı altındaki kör, bilinçsiz, amaçsızca kendini var eden; mutasyon aracılığıyla kendini gerçekleştiren genetik bir makinedir. bu makinenin kendini var edip gerçekleştirmek dışında hiçbir amacı yoktur. Dolayısıyla hiçbir anlamı yoktur. Bakın anlam ve amaç ayrımını burada yapıyorum. Hayatın tamamen fiziksel bir amacı vardır. Genetik varyasyonu her ne pahasına olursa olsun çoğaltmak. Bu uğurda anamızın karnından doğan bizim çekeceğimiz işkenceler onun umrunda değildir.

 

Kozmik korku yazarı H.P.Lovecraftın sözünü ettiği kaotik nükleer bilinçsiz kör iblis tanrı Azathoth'u hep evrime benzetirim. Hiçbir anlamı yoktur ama yine de vardır ve evrenin varlığı onun farkındalıksız uykusudur. Biz de uykusundaki kabustayız.

 

Fakat, işte antinatalizm tam da tüm bu umutların bittiği yerde belirir. Der ki, artık canavarı aktif savaşla yenmeniz imkansızdır. Artık orayı burayı molotoflayarak, oy vererek, protesto ederek bu korkunç Babil kökenli tüccarların dijital deccaliyetini yenemezsiniz. Ama farklı bir metodla onları saf dışı bırakabilirsiniz: Kendinizi saf dışı bırakarak.

 

Bu sistem insandan beslenir. Aç doğan, sokakta kalan, en temel ihtiyaçlarını karşılayamayan, Maslow piramidinin en tabanında suyu çıkan kitleden gücünü alır. Size mobbing yapan patronunuzdan neden vazgeçemezsiniz ? Çünkü siz kolaylıkla vazgeçilebilirsiniz ve sizin yerinize geçebilecek milyonlarca aç gırtlak vardır.

 

Bu yeni doğan gırtlakları durdurun. Bu yeni doğan her şeye aç masum bebekleri artık dünyaya getirip onlara işkence etmeyin. Bir anlık hayvani inlemenizden gelen yepyeni bir bireyin çekeceği onca ızdırap sizi hiç rahatsız etmez mi ? 21.yüzyılda yeni doğan her birey potansiyel bir işkence mağduru ve/veya işkencecidir.

 

Bu dediğim Georgia Guidestones'dan daha öte bir şey. O lanet anıtı yaptıranlar nüfusu 500 milyona indirerek kalanlarla sonsuz kölelik ve sömürü istiyorlardı. Ben ve benim gibi antinatalistler ise doğumu durdururak bir kaç nesil içinde kadınlar ve erkekler olarak tüm bu kötülük çarkını kardeşçe bitirmek istiyoruz. "0" insan, 0 problem.

 

Bu semavi faşizan zihniyet kürtajı kısıtlandırır, günah sayar, en az 3 çocuk der. Tüm bunları basit polemikler yaratmak için mi yapar ? Hayır, kötülük bundan çok daha derindir. Kötülük sürekli yeni besinler ister. Kötülük 7/24 yeni masum bebek bedenleriyle beslenir.

 

Anneliğe kutsallık atfeden din hangi dindir ? Hani cennet anaların ayakları altında mıydı ne ? Kendimize gelelim. Tüm bu saçmalıklardan artık bıktık usandık. Gökte bizi koruyup kollayan bir babamız hiç olmadı. Daima yalnızdık. Öylesine bir şekilde sonsuz karanlıktan olduk oraya döneceğiz. Ancak en azından dönerken, o bilinçsiz işkenceci kör iblise yeni bebekler vermeyelim ki o da bizimle birlikte sonsuza dek yok olsun. Doğurmayın, bu sürüngenlerin besinlerini kesin. Sonsuz hiçlik'e dönelim ve bitsin bu ızdırap. Antinatalizm bunu söyler.

 

- Heretik

Heretik tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Antinatalizm ya da doğum karşıtlığı, doğuma negatif değer veren felsefi bir görüştür. Bu görüşü savunan antinatalistler, insanların üremesinin (bazıları ise diğer yaşamı üretmenin) ahlâki açıdan kötü olması nedeniyle ürememesi gerektiğini savunmaktadırlar.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Arka Oda

Arka Oda

    Chat izniniz bulunmuyor
    ×
    ×
    • Yeni Oluştur...