Jump to content

Önerilen Mesajlar

boynuzsuzgeyikler

nan.jpg

Ön bilgi ve izleme sırası:

Sanırım üç sezondan oluşacak. Gidişat bu yönde.

İlk sezon 25 bölüm ve direkt animenin adı. Yapım 2014

İkinci sezon : Nanatsu no Taizai 2: Imashime no Fukkatsu, aynı şekilde 25 bölüm. Yapım 2018

Bu noktada şunu belirtmeliyim ki 4 bölümlük Nanatsu no Taizai: Seisen no Shirushi üçüncü sezon değil, ilk sezondan ikinci sezona geçerken izlenebilecek bir ara sezon. Yapım 2016

Üçüncü sezon muhtemelen seneye ilk baharda çıkar. Eğer anime konusunda bana güveniyorsan gerisine bakmadan direkt başla derim. Favorilerim arasına girdi kendisi.

Tür:

Shounen, Fantastik, Dövüş, Doğaüstü Güçler, Aksiyon, Macera, Ecchi

Konusu:

Fazla heyecan kaçırmak istemiyorum. Bu yüzden kopyala yapıştır yapmak istiyorum konuyu. Yoksa kendimi tutamıyorum ve anlatıyorum.

Bazılarının hala canlı olduklarını iddia etmelerine rağmen Yedi Ölümcül Günah, İngiltere Krallığı'nı devirme komploları kurup, Kutsal ޞövalyeler tarafından köklerinin kazındığı söylenen bir grup şeytani şövalyelerdir. 10 yıl sonra da Kutsal ޞövalyeler hükümete darbe düzenlemiş, krala suikast yapmış ve krallığın yeni zalim hükümdarları olmuşlardır. Kralın tek kızı olan Elizabeth de Yedi Ölümcül Günah'ı bulup krallığı geri almak için onlardan yardım temin etmek amacıyla bir yolculuğa çıkmıştır.

1. Sezon tanıtım: Nanatsu no Taizai

1. sezondan 5 dk lık Türkçe alt yazılı bir bölüm:

https://www.youtube.com/watch?v=m5CGPCYtMpg

2. sezon tanıtım: Nanatsu no Taizai 2: Imashime no Fukkatsu

İkinci opening i severek dinlediğim bir grubun yapmış olması ayrıca hoşuma gitti:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Avrupa’da İnsanlar Mamut Yedi mi ?

Biyologlar 30.000 yıl önce insanların yemeklerini nasıl paylaştıklarını ortaya çıkardı.   http://i.hizliresim.com/1EMXDB.jpg   Predmosti, Çek Cumhuriyetinde bulunan ve 30.000 yıl önce Gravetiyan Kültürünün insanları tarafından iskan edilmiş bir prehistorik yerleşmedir. Yerleşimlerini ve heykellerini yapmak için 1000’den fazla mamut kemiği kullanmış olan bu insanlar, bu kemikleri soğuk steplerde buldukları leşlerden mi topladılar yoksa kullandıkları bu kemikler mamut avlamalarının bir sonucu

, Yer: Kayıp Medeniyetler

• Fareler Yaklaşık 9 Milyon TL'yi Yedi

İlginç olay Hindistan'ın Assam eyaletinde yaşandı. Bir grup fare ATM'ye sızdı ve yaklaşık 9 milyon TL değerindeki banknotu yedi.   http://i.hizliresim.com/nl27l1.jpg   Assam'da bir ATM'nin arıza vermesi üzerine bir mühendis olay yerine ulaştı. Tinsukia bölgesinde ATM iki gündür çalışmadığı bilgisi üzerine ATM'nin içi açıldı. Mühendisin karşısına çıkan manzara ise korkunçtu. Toplamda 12.38 lakh (Hint para birimi 1 lakh=100.000 Rupi) Türk lirasıyla yaklaşık 9 milyon banknotun tamamen tahrip

, Yer: Gündem

• Urartu Kralı İki Bin Yedi Yüz Elli Dört Yıl Öncesinden Bedduayla Seslendi

Urartu Kralı 2'nci Argişti'nin 2 bin 754 yıl önce söylediği sözler, Ağrı'nın Tutak ilçesinde bir tarladan çıktı. Tutak'ta vatandaşlar tarafından bulunan 'taş'ın Urartu krallığına ait bir yazıt olduğu anlaşıldı.     Yrd. Doç. Dr. Rafet Çavuşoğlu, yazıtın Urartu Kralı 2’nci Argişti tarafından M.Ö. 755-745 yılları arasında yaptırılan ve tarihteki en eski karayollarından biri olduğu bilinen Van-Ağrı karayolu ve köprü hakkında önemli bilgiler içerdiğini söyledi. Urartu alfabesiyle ve çiviyazısıy

, Yer: Kayıp Medeniyetler

• Hurma ve Ölümcül Virüslerden Nipah Virüsü

Dünyanın en ölümcül virüsleri arasında gösterilen nipah virüsü, Hindistan'da ortaya çıktı. AFP'nin haberine göre, 99 yılında Malezya'da yaşanan büyük salgınla 'dünyanın en korkunç virüsleri' arasında yer alan nipah, Hindistan'da şimdiye kadar 9 kişinin ölümüne neden oldu, 90 kişi ise karantina altında tutuluyor.     İnsan metabolizmasını etkileyerek kendisini gösteren biyolojik silahlar, salgınlar şeklinde yayılarak, yüzlerce, binlerce ve hatta milyonlarca insanın ölümüne yol açabilirken, b

, Yer: Sağlık

• Dünyanın En Ölümcül Motor Çeteleri

10. The Sons of Silence     Üye sayısı 500 kişi civarında olan Amerika kökenli çetenin Almanya'da da üyeleri bulunuyor. Üye sayısı diğer çetelere göre az olduğudan bu konudaki eksikliği telafi etmek için silaha sarılmış haldeler. Üzerilerindeki suçlamalar uyuşturucu trafiği sağlama, silahlı saldırılar ve kara para aklama.   9. Abutres Moto Clube     Brezilya'da kurulan çete Arjantin'e kadar yayılmıştır. Uyuşturucu dağıtımı, haraç, gasp, para sızdırma, fuhuş yaptırma konularında

, Yer: Gündem

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...