Jump to content

Çeşitli Tarot Desteleri / Pagan Tarot Destesi (Wheel of the year Tarot)

BlueQueen

Önerilen Mesajlar

Yıllardır klasik R.W.serisi Tarot kartları ile tarot bakıyorum. Tarot benim kişisel hobim,aynı zamanda enerjimi yönlendirme ve kontrol edebilmemde de etkin bir araç.Kimi zaman iyi bir terapi bazen iyi bir arkadaştan alınabilecek bir çok tavsiyeyide sadece kartlar aracılığıyla alma şansıda veriyor. En etkin kehanet aracı.

Fakat ülkemize yurt dışında ki farklı ve bir o kadar da özdeşleşebileceğimiz türlü çeşitlilikteki desteler getirilmiyor,getirilemiyor. Zamanında “Aşıklar Tarotu” nu edinebilmek için çok uğraşmıştım..

Bu sene harika bir deste keşfettim. Bu destenin çizimleri Beni kendine çağırdı ve hayran bıraktı. Burada bir çoğunuzunda hoşuna gideceğine ve ruhen özdeşleşeceğine eminim. Ayrıca Bu başlık altında keşfettiğiniz, ülkemizde de bulabileceğimiz farklı tarot destelerini paylaşabiliriz..

Deste Pagan Tarotu olarak hazırlanmış ve original adı wheel of the year yani yılın döngüsü. Pagan tarotu olarakda geçmekde ve resimlerini ve ruhunu da gayet başarılı buldum. Bir kaç resim paylaşacağım ve kolaylıkla satın alınabilecek durumda.. bende siparişini yeni vereceğim.. sizinde varsa keşfettiğiniz ve TR den kolayca edinebileceğimiz yerler burada paylaşın çünkü farklı desteleri toplayıp koleksiyon oluşturmayı çok seviyorum:thumbsup:

236ABEBD-D21D-4F92-A4FD-D834F8929781.jpg

601E8E69-925B-4AD9-A55F-035517EC54FE.jpg

236ABEBD-D21D-4F92-A4FD-D834F8929781.jpg

BA77E9AC-A6FF-480B-82F7-327C8C5FEA49.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Türkiye'de Wicca, Pagan toplulukları hk.

Merhaba,   Merak ettiğim bir konu var. Bir Pagan'ın kendini yetiştirmesi için, geliştirmesi için ya da başkalarıyla ritüeller gerçekleştirmesi için Türkiye'de topluluklar var mı? Kendini, hayatını bu yönde ilerletmek isteyenler için onlara yol gösterecek öğreticiler bulunur mu, nerede bulunur? Forumda gerçekten çok iyi bilgiler var ama yine de bir öğreticiye, rehbere ihtiyaç var diye düşünüyorum...

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Tarot Aşk Kehaneti Açılımı anlatımı

merhaba güvenilirliği kanıtlanmış aynı zamanda benim açımdan da bolca tecrübe edilmiş yeni başlayanlar için de son derece basit bir açılımı paylaşmak istiyorum özellikle kitap bulamayan alamayanlar için..daha önceden paylaşıldı mı göremedim gerekirse konu silinebilinir.   işaret ettiği:Bir ilişkinin durumu ve iyi bir tavsiye   çekilen kart sayısı:4   tipik sorular:ilişkim ne durumda? onun bana karşı duyguları nedir? ilişkim için ne yapabilirim?ne yap

, Yer: Tarot

• Tarot ile Yaşam Amacınızı Keşfedin

Birden fazla tutkunuz olabilir. Ama hangisi ruhunuza nihai memnuniyeti veriyor?   Adım 1: Destenizi hazırlayın.   Büyük arkanayı, prensleri ve şövalyeleri kaldırın ve bir kenara koyun. Sonunda 48 kartınız kalmalıdır: Küçük arkanadaki aslarından onlularına kadar olan kartlar ve kraliçeler ile krallar.   Adım 2: 12 kez sorun.   “Bu enkarnasyonumdaki yaşam amacım nedir?” sorusunu on iki kere tekrar ederken kartlarınızı karıştırın.   Tekrar ederken dil sürçmesi olmaması için dikkatli bir şekil

• Tarot ile Zamanlama Nasıl Tahmin Edilir?

Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir.     Büyük Arkana     Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yükse

• Peri tarotu destesi bulamıyorum

Merhabalar. Anna Franklin peri tarotu destesi gerekmekte. Kutulu ve Kitapçığının olması önemli. Sıfır ve ya ikinci el fark etmez; Kartlar çok eskimemişse eğer her türlü satın alınacaktır.  

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...