Jump to content

Önerilen Mesajlar

boynuzsuzgeyikler

ccc.jpg

 

HBO yapımı mini bir dizi olacağı duyurulduğundan beri merakla beklemekteydim ki, bu gün ilk iki bölümünün yayımlanmış olduğunu görünce hemen izlemeye koyuldum. Açıkçası beklentimin üzerinde bir yapım şimdilik. Oyuncular arasında sevdiğim iki isim beni mutlu etti. Jared Harris (kendisini Fringe dizisinden hatırlayabilirsiniz) ve Stellan Skarsgård (Hani şu Thor serisindeki bilim adamı). Konusundan bahsedebileceğim tek şey, olay kurgusu reaktörün patlama anından başlayıp sonrasını ele alıyor. Gerçek bir olaydan uyarlama olduğu için pek bahsedilebilecek bir şey göremiyorum. Ancak ilk iki bölümü izleyince aklıma istemsizce 2016 Kore yapımı ''Pandora'' filmi geldi. Özellikle 2. bölümün yaklaşık son 15 dakikasında aynı konsepti görebiliyoruz. Umarım gerçekten olay o şekilde yaşanmıştır ve bir esinlenme durumu yoktur ortada. Oyunculuklara tek kelime lafım yok. Gayet başarılı.

 

 

Yeni bölümleri heyecanla beklerken bu güzel mini dizinin haberini sizlerle de paylaşmak istedim. Herkese iyi seyirler.

 

Tanıtım:

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Çernobil den Sesler

   Svetlana Aleksiyeviç Aytaşı yayıncılık   Her gece gazete gelirdi.Başlıklara göz atardım: 'Çernobil!Bir başarı abidesi!' 'Reaktör yenilgiye ugratıldı!' 'Hayat devam ediyor' Siyasi memurlarımız vardı,bizimle politik tartışmalar yaparlardı.Kazanmamız gerektiği söyleniyordu.İyi de kime karşı?ataoma mı?fiziğe mi?evrene mi?Zafer bizim için son değil,bir süreçti.Hayat bir kavgadır,bir çırpınma.İşte bu yüzden seller,yangınlar ve diger felaketleri cok seviyoruz.'Cesaret ve kahramanlık' gösterme fır

   , Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...