Jump to content

Önerilen Mesajlar

ccc.jpg

HBO yapımı mini bir dizi olacağı duyurulduğundan beri merakla beklemekteydim ki, bu gün ilk iki bölümünün yayımlanmış olduğunu görünce hemen izlemeye koyuldum. Açıkçası beklentimin üzerinde bir yapım şimdilik. Oyuncular arasında sevdiğim iki isim beni mutlu etti. Jared Harris (kendisini Fringe dizisinden hatırlayabilirsiniz) ve Stellan Skarsgård (Hani şu Thor serisindeki bilim adamı). Konusundan bahsedebileceğim tek şey, olay kurgusu reaktörün patlama anından başlayıp sonrasını ele alıyor. Gerçek bir olaydan uyarlama olduğu için pek bahsedilebilecek bir şey göremiyorum. Ancak ilk iki bölümü izleyince aklıma istemsizce 2016 Kore yapımı ''Pandora'' filmi geldi. Özellikle 2. bölümün yaklaşık son 15 dakikasında aynı konsepti görebiliyoruz. Umarım gerçekten olay o şekilde yaşanmıştır ve bir esinlenme durumu yoktur ortada. Oyunculuklara tek kelime lafım yok. Gayet başarılı.

Yeni bölümleri heyecanla beklerken bu güzel mini dizinin haberini sizlerle de paylaşmak istedim. Herkese iyi seyirler.

Tanıtım:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...