Jump to content

Demir Demirkan

masal perisi

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Neyi ördünüz? Asıl ülkeyiz demir ağlarla biz örüyoruz!

[h=2]Başbakan Erdoğan metro açılışında öyle bir laf söyledi ki...[/h]7 yılda tamamlanan Kadıköy-Kartal Metro hattı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle açıldı. İlk seferin makinistliğini yapan Erdoğan habercilerin sorularını yanıtladı.   Erdoğan, Bayramda toplu taşımanın ücretsiz olduğu bilgisini verdi. Köprü bakım çalışmaları sebebiyle yaşanan trafik sıkıntısına değinen Erdoğan, "Verdiğimiz üzüntü ve sıkıntı sebebiyle kendilerinden helallik istiyorum. Özür diliyorum" dedi. Erdoğ

, Yer: Gündem

• Demir Kapılar// Iron Doors

http://img01.imgsinemalar.com/images/afis_buyuk/d/Demir-Kapi-i-1299563841.jpg   Yapım: 2010 ~ Almanya Tür: 3 Boyutlu, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku Yönetmen: Stephen Manuel

, Yer: Filmler

• Ölüm Döşeğinde Yatış ; Demir Özlü

Ölümün döşeğinde yatıyoruz onunla; yere serilmiş incecik bir şilte üzerinde yatıyoruz. Gövdem gövdesinin üzerinde (bilmiyorum ne değin uzun bir süreden beri) –başlangıcı fagotların üflediği incecik bir ezgiydi anımsadığım– bunu ben istemiştim daha çok; o da ılık geniş yumuşaklığı, güneş yanığı sakinliği içinde kabul etmişti benimle birlikte şiltenin üzerine uzanmayı. İşte bitmeyen devinim! Onun içine giren –onun da büsbütün içine aldığı– gövdemin gergin gücü dolayında, durmadan eritici kıvamda s

, Yer: Not Defteri

• Demir Demirkan Şarkı Sözleri

Gizlice buluştuk seninle Bilmedi bilmedi kimse Gizlice ayrıldık seninle Duymadı duymadı kimse Bilinmez nerde nasıl Başka yerlerde buluruz birbirimizi Aynı zamanlarda   Belki bir başka yüzde Belki bir başka seste Seni yaşarım Belki bir başka tende   Belki bir eski şarkı Belki de hoş bir koku esintide Hatırlarım seni bir başka yerde   sevdiğim bi parçadır paylaşmak istedim

, Yer: Şarkı Sözleri

• Yolun Yarısı ; Demir Demirkan 5. solo Albümü..

Türk Rock ve elektro gitar üstadı denilince akla gelen ilk isimlerden olan Demir Demirkan,"Yolun Yarısı" adını verdiği yeni albümünü yayınladı.   On şarkıdan oluşan çalışma müzisyenin beşinci solo albümü olma niteliğini taşımaktadır. Sanatçı İlk klibini "Alıştım Artık" adlı şarkısına çekti.   Klipte Demir Demirkan’a Avrupa Yakası’nda Fatoş karakterini canlandıran ünlü oyuncu Şenay Gürler eşlik etti.   Albümdeki tüm şarkılar Demir Demirkan imzasını taşırken, gitar ve klavye performansları D

, Yer: Rock / Metal

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...