Jump to content

Önerilen Mesajlar

Vizyon tarihi 5 Nisan 2019 (1s 41dk)

Yönetmen Kevin Kölsch, Dennis Widmyer

Oyuncular: Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow

Tür :Korku

Ülke :ABD

Doktor Louis Creed (Jason Clarke), eşi Rachel Creed (Amy Seimetz) ve 2 çocuğuyla birlikte şehir merkezinden uzakta müstakil bir eve taşınmıştır. Müthiş bir ormanın içinde bulunan evin arazisi, dışarıya gösterdiğinden çok daha fazlasını saklamaktadır. Yan taraftaki evcil hayvan mezarlığının laneti, Creed ailesinin üzerine çökecektir.

Stephen King'in romanından uyarlanan Hayvan Mezarlığı, ilk olarak 1989'da sinemaya uyarlanmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=IYpmmyCrqrU

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Üsteki Üyeye Bir Hayvan Hediye Edelim

ewet hediye edeceginiz hayvan size kalmış .........

, Yer: Forum Oyunları

• 1700 Yıllık Pagan Mezarlığı

İstanbul Fatih’teki tarihi Şeyh Süleyman Mescidi’nin restorasyonu esnasında orijinalliğini koruyan ilk pagan mezarlığı ortaya çıkarıldı. Paganizm, İstanbul’da da Hıristiyanlık yaygınlaşana kadar, yani 7. yüzyıla kadar devam etmiş ve sona ermişti.     Vakıflar Genel Müdürlüğü ve İtalyan uzmanlarca restorasyonu yürütülen Fatih’in Zeyrek Mahallesi’ndeki tarihi Şeyh Süleyman Mescidi’nin bodrum katında 1700 yıllık olduğu tahmin edilen “pagan mezarlığı” bulundu. Çeşitli nedenlerden dolayı zarar

, Yer: Kayıp Medeniyetler

• Evcil Hayvan Yardımlaşması

Forumdaki birçok kişinin evcil hayvan sahibi olabileceğini ve evcil hayvan konusunda her türlü yardımlaşma için bu başlığın gerekli olduğunu düşünerek başlığı açıyorum.   En azından benim için gerekli oldu.   Muhabbet kuşu almayı düşünüyorum. Çok küçükken (5-10 yaşlarındayken) evimizde beslemiştik. Ama tüm sorumluluğu ben alıp beslemedim. Şu zamana kadar 3-4 ay kadar tekir kedi besledim, 6-7 ay kadar da kırmızı yanaklı su kaplumbağası besledim, 1 ay kadar tavşan besledim (tavşan sevimli olsa

, Yer: Gnoxis Cafe

• Hayvan Dostlarına Çağrı!

Bu soğuk ve karlı günlerde kuşların yiyecek bulmaları oldukça zor oluyor arkadaşlar pencerenize ya da yüksek yerlere (bir ağacın dalı mesela) bırakacağınız bir ekmek bile onlarca serçenin bu kış telef olmasını engelleyebilir. Dostlarımız kuşları unutmayalım.   Doğaya müdahale etmemek en iyisidir biliyorum ama bunu bilmeyen 7 milyar insan olduğunu da unutmamak gerekir .   Duyarlı arkadaşlarıma sesleniyorum . Biraz ekmek , tahıl hatta artık pilav bile olsa bırakırsanız onların en zor zamanın

, Yer: Gnoxis Cafe

• Ormanı Bir Hayvan Olarak Gezdiren Sanal Gerçeklik Deneyimi

“In the Eyes of an Animal” isimli projede sanal gerçeklikle Grizedale Ormanı'nda bir hayvan olarak gezintiye çıkıyorsunuz. Londra'daki tasarım stüdyosu Marshmallow Laser Feast’in gerçekleştirdiği “In the Eyes of an Animal” (Bir Hayvanın Gözlerinden) isimli proje, sanal gerçeklik cihazlarıyla, sizi ormanda bir hayvanın gözünden tura çıkarıyor ve çevrenizi bambaşka bir perspektiften görmenizi sağlıyor. İngiltere’deki Grizedale Ormanı'nda gerçekleştirilen AND Festivali için hazırlanan çalışma

, Yer: Bilim & Teknoloji

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...