Jump to content

Merhabalar Astral seyhat benim için güvenli midir ?

Lunam de tenebris

Önerilen Mesajlar

Öncelikle merhaba ben 12 yaşındayken büyüye benzer bir şey yaptım çok basit bir büyüydü bende sadece yapabilecek miyim diye yapmak istedim şöyle bir şeydi bir parfüme latince bir dua gibi bir şeyi 3 defa üfleyerek okuyoruz ben bunu arkadaşımla yaptım ve bunu yaparken kendimi gerçekten çok ama çok ama çok yani baya kötü hissettim o kadar kötü hissettim ki tam tarif edemiyorum bile sanki kalbimin içinde küçük karanlık bir nokta oluşmuştu. Neyse sonra ben devam ettim ve parfümü üstümüze sıktık gerçektende işe yaramıştı çünkü normalde parfümün kokusu çok ağırdı bende ondan dolayı kullanmadım fakat büyüden sonra parfüm adeta bir gül gibi çok güzel kokuyordu. Büyünün amacı da şuydu : bu parfümü üzerimize sıktığımızda insanlar bize karşı daha sempatik iyi davrancaklardı yani kimseye zarar verecek kötü bir şey değildi. Neyse ben bir ara bu tarz şeylerle devam uğraştım ve int de büyünün sanat olduğunu yaptıkça güzelleşeceğini daha da iyi olacağını okudum. Ve sonra sürekli o büyüyü yaptım bir ara 2 defa bir çan sesi gibi bir şey duydum ve yine parfümü sıktım bu sefer parfüm çok iğrenç hayvan idrarı ve turşu suyu gibi kokmuştu. Ve bir de arkadaşım için aşk muskası tarzı bir şey gördük int de onu ona ben gösterdim oda koluna çizdi ve mavi mürekkepe ihtiyacı vardı onuda ben ona verdim fakat bu yaptığı büyü hiçbir işe yaramadı neyse zamanla bu tarz işlerin iyi bir şey değilde kötü bir şey olduğunu fark ettim. İlk başlarda kalbimdeki o noktadan bahsetmiştim. Sanki o nokta geçen her gün artıyor kendim uyuyamıyor kendimi çok kötü hissediyordum bende bu tarz işleri bıraktım ve birdaha yapmamak üzere tövbe ettim. Namaz kılmaya fln başladım açıkçası kendimi o zamana göre daha iyi hissediyorum. Ama aynı zamanda arkadaşım tövbe etmemişti ve ona gölge bir varlık saldırmış galiba 4 kolu varmış cin gibi bir şeymiş neyse ben tövbemi ettim gerçekten pişman oldum. Bu tarz şeyleri bıraktım namaza fln da başladım. Az önce size anllatığım olay 3 yıl önce yaşandı. Bana bir varlığın musallat olduğunu da duşunmüyorum ama internette büyü vb negatif işler yapan kişilerin astral seyhatte diğer varlıkların onlara zarar verebileceği konusunda bir şeyler okudum. Bundan dolayı astral seyhatın benim için güvenli olup olmadığından dolayı şüpheliyim. Sizin düşünceleriniz nedir DİPNOT: Bu arada 3-4 ay boyunca namaz fln kıldım fakat sonradan bıraktım.Ve bu arada o yaptığım büyün büyü olmama ihtimali varmış çünkü orda yazan latince sözcüklerin bazıları uydurma gibi bir şeymiş. Belki bir acemi cadının yazdığı bir büyü de olabilir bu büyü bu sitede de var adı sempati büyüsü ave diye başlıyor isterseniz ona göz atıp büyü olup olmadığını da söyleyebilirsiniz. Teşekkürler buraya kadar okuduğunuz için. :) :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...