Jump to content

Önerilen Mesajlar

“Sympathique”, “Hang on Eugene!”, “Splendor in the Grass”, “Joy to the World”, “1969”, “A Retrospective”, “Get Happy”, “Dream A Little Dream” ve “Je Dis Oui” albümleriyle Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan, her albümü ile altın ve platin plak kazanan Pink Martini, dünya turnesi kapsamında Pasion Turca organizasyonu ile 14-21 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’deki hayranları ile buluşacak.

En son yayınladıkları stüdyo albümleri “Je Dis Oui” de birbirinden güzel ve unutulmaz eserlerle yepyeni şarkıları yorumlayan grup, Türk sevenlerine de büyük bir sürpriz yaparak “Aşkım Bahardı” şarkısına yer vermişti. Kendilerini “Dünyanın değişik köşelerinden melodileri ve ritimleri bir araya getirerek modern bir formda sunan müzik arkeologları” olarak tarif eden topluluğun şarkıları, The West Wing’den Desperate Houseviwes’a kadar birçok dizi ve filmde de yer buldu.

Samurayların aşk şarkılarından 1930’ların Küba müziğine, Fransız şansonlarından Brezilya sokak şarkılarına kadar dinlemesi en keyifli şarkıları seslendiren topluluk, China Forbes’un sıcak vokali, zengin repertuvarları ve sürprizleri ile hayranlarıyla buluşacak.

Konser tarihleri şöyle:

14 Mayıs BURSA – Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu – 21:15

16 Mayıs İSTANBUL – Volkswagen Arena – 21:00

17 Mayıs İZMİR – İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu – 21:15

18 Mayıs ADANA – Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu – 21:00

20 Mayıs ANKARA – Congresium Ankara – 21:00

21 Mayıs KONYA – Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum – 21:30

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Ataribox Geliyor

Şimdi geri dönüyor. Son 20 yıldır ilk defa yeni bir konsol üreten Fransız video oyun üreticisi Atari SA, ‘Ataribox' ile ilgili merakla beklenen tarihi açıkladı.         Şirket konsolunun 30 Mayıs'ta kitlesel fonlama platformu Indiegogo üzerinden ön siparişe sunulacağını söyledi.   Yeni oyun konsolunun kullanıcılarına sunduğu özellikler ise şöyle: *Atari 2600'ün klasik ahşap yapısından ilham alan yeni oyun konsolunda D kart desteği, HDMI portu ve dört USB portu yer alıyor. *Konsolun

, Yer: Oyun

• eldeki simian çizgileri ne anlama geliyor?

merhaba, ilk defa defa bir şey yazıyorum umarım bir yanlışlık yapmamışımdır. konuya gelirsek iki elimde de simian çizgisi var bunun ne anlama geldiğini nette çok araştırdım ama yeterli bilgiye ulaşamadım. down sendromlu değilim ama iki elimde tek çizgi var ve ayak parmaklarımdaki baş parmaklarımda dikkat çekmeyecek kadar olsa da diğerlerinden biraz ayrık? neden böyleyim ve bu ne anlama geliyor merak ediyorum. ayrıca ailede ve çevremde bir tek benim böyle? bir şey bilen yardımcı olursa seviniri

, Yer: Sağlık

• Giysilerimiz için hareketli baskı teknolojisi geliyor

http://static.fizikist.com/img/2016/10/hareketli-projeksiyon2-m.jpg   Giydiğiniz tişörtün üzerindeki baskının hareket etme ihtimalini hiç düşündünüz mü? Yeni bir teknoloji sayesinde giysilerinize hareketli projeksiyonlar geliyor. Giydiğiniz tişörtün üzerindeki baskının hareket etme ihtimalini hiç düşündünüz mü? Yeni bir Teknoloji sayesinde giysilerinize hareketli projeksiyonlar geliyor. [h=3]Giysilerde hareketli baskı dönemi[/h]Tokyo Üniversitesi'nde yapılan son deneyler iki farklı teknolojiy

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Pink Floyd Videoları

Hey sen, dışarıda soğukta bekleyen Yalnız başına ve çökmüş, beni hissedebiliyor musun? Hey sen, geçitte ayakta duran Kaşıntılı ayaklı, solgun gülüşlü, beni hissedebiliyor musun? Hey sen, ışığı yakmalarına yardımcı olma onlara Boyun eğme dövüşmeden. Hey sen, orada duran tek başına Çırılçıplak, telefonun yanında, bana dokunabilir misin? Hey sen, kulağını duvara dayamış duran Kendini çağıracak birini bekleyen, bana dokunabilir misin? Hey sen, taşı götürmeme yardım eder misin? Aç kalbini,

, Yer: Videolar

• World Of Warcraft'a yeni eklenti paketi geliyor

World of Warcraft hayranlarına müjde! Blizzard bugün Gamescom'daki konferansında WoW'un yeni ek paket Legion'ı duyurdu. Sargeras'ın mezarı tekrar açılıyor ve Burning Legion yeniden Azeroth'a saldırıyor. Kısacası Blizzard, eski günleri yad ettirmek ve WoW'un en beğenilen zamanı olan Burning Legion tadını geri getirmek için yeniden paçaları sıvadı.       Dünya genelinde 12 milyonu aşkın kullanıcısı ile “Wow!” dedirten oyun World Of Warcraft, müthiş bir eklenti paketi ile geliyor. Yeni eklenti

, Yer: Oyun

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...