Jump to content

Wild Wild Country / Vahşi Kırlar

adEda

Önerilen Mesajlar

DvW1yXfUwAASRSq.jpg

Wild Wild Country Hindistan’da ünlenmiş ve binlerce müridi olan guru Bhagwan Shree Rajneesh’in, bilinen adıyla Osho'nun tüm topluluğunu kısa bir sürede ABD’nin Oregon eyaletindeki ufak bir kasabanın çorak arazilerini satın alıp burada kendi kurallarıyla yönettikleri bir şehir kurmalarını ve ardındaki süreci anlatıyor. Topluluğun kasaba yerlileriyle ve hatta devletle olan psikolojik ve fiziksel kavgaları Rajneeshpuram topluluğunun yöneticileri, müritleri, kasaba yerlileri ve hükümet görevlilerinin ağzından eski görüntülerle birlikte sunuluyor. Belgesel toplam altı bölümden oluşuyor.

Fragman:

images?q=tbn:ANd9GcT3dJ-z89wpCL0NyKW-QY7sm1CASpU2pL67OYB8ZM6OoOIcgMa0

-----

Olayları tüm taraflardan dinleyebileceğiniz, bir çok noktaya değinen, sürükleyici bir belgeseldi. Ben çok beğendim. hBLS_OM6Puk

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Hayvanlar Arasında Büyümüş Vahşi Çocuklar

İnsanı insan yapan etkenlerin çevre mi yoksa kalıtım mı olduğu tartışıla gelmiştir. Psikoloji ve eğitim kökenli bilim adamları insan kişiliğinin ve davranışlarının oluşumunda çevrenin önemine dikkat çekerken, tıp ve biyoloji kökenli bilim adamları kalıtıma vurgu yapmışlardır. Sanırım iki tarafı da uzlaştıracak ve memnun edecek saptama; “insan, kalıtımın belirlediği sınırlar içerisinde çevrenin şekillendirmesiyle insan olur” şeklinde olur. İnsanların yalnız başlarına yaşayıp yaşayamayacakları he

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Yaban / Wild (2015)

http://insessionfilm.com/wp-content/uploads/2014/12/Wild-Movie-585x511.png   Cheryl Strayed çok sevdiği annesinin ölümüyle sarsılmış, uyuşturucu batağına saplanmış ve evliliğin sona ermesiyle kendini adeta kendi kendini yok etmeye adamış bir kadındır. Cheryl annesi Bobbi'nin hatıraları başta olmak üzere geçmişin kabuslarıyla boğuşurken bir anda radikal bir karar alır. Çantasını alıp yollara düşecek ve Amerika'nın en uzun, zorlu ve tehlikeli bölgelerinden biri olan Pasifik Crest Yolu'nda tek b

, Yer: Filmler

• Witcher 3 Wild Hunt

Geralt'ı üçüncü ve en destansı mücadelesinde de yalnız bırakmıyoruz. The Witcher 3 Wild Hunt inceleme ile efsungerin macera dolu dünyasına yakından göz atıyoruz RPG oyunlarından hoşlananların uzun süredir merakla beklediği The Witcher 3: Wild Hunt'ta serideki ana karakterimiz olan yaratık avcısıGeralt'la çıkacağımız son macera destansı bir hikayeyle bizlere sunulmuş durumda. İkinci oyuna kıyasla 30 kat daha büyük bir haritayla karşımıza çıkan The Witcher 3: Wild Hunt sunduğu 80 saatlik senary

, Yer: Oyun

• wild tekniği yaparken

merhaba arkadaşlar, gecenin bi yarısı uyanıp gidip suyumu içtikten sonra yatağa girdim ve aklımda wıld tekniği ile lucid olmak vardı. sırtüstü uzandım ve zihnimi sürekli meşgul tutmaya başladım. vücudumda uyuşmalar başladı sesler duymaya başladım ve istemsiz kasılmalar oluyordu sürekli vücudumda buna anlam veremedim. korktum ve bıraktım ertesi gün wıld tekniğini uygulamaya başladım. saçma sapan şeyler canlanıyordu beynimde bir türlü lucid olamadım ve uyuya kaldım bunu nasıl başarabilirim ve o ka

, Yer: Rüyalar

• Frei.Wild Videoları

, Yer: Videolar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...