Jump to content

Lanet nedir nasıl kaldırılır ?

proxy

Önerilen Mesajlar

Öncelikle birkaç sorum olucak bu konu daha önce aklıma gelmemişti. Lütfen konuya dair inanışı dahilinde bilgisi olan forum üyeleri cevap verebilirmi ?

İnternette araştırıyorum fakat google çevirileri ile yapılmış metinler ile karşılaşıyorum maalesef.

Lanet nedir ?

Lanetlendiğiniz nasıl anlaşılır ?

Aileden lanet geçermi ?

Nasıl kaldırılır ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Lanet Büyüsü

Büyü kendi tarafımdan yazılmıştır çok tehlikeli bir büyüdür bazı malzeme ve yapılış şeklini eksik yazacağım,bunun sebebi belki admin ya da modaratörler tarafından ban yenmemek için ve tabiki de kötü şeylere sebebiyet vermemek için... 

, Yer: Witchcraft

• Tarot ile Zamanlama Nasıl Tahmin Edilir?

Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir.     Büyük Arkana     Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yükse

, Yer: Tarot

• Pineal Gland-Epifiz Bezi Kireçlenmesini Nasıl Temizler ve Koruruz?

http://imagizer.imageshack.us/a/img537/6314/aHFmgr.jpg   Birinci adım olarak kireçlenmeyi meydana getirici maddelerden uzak durmamız lazım. 1 – Kimyasallar Flouride, Chlorine ve Bromide gibi kimyasal maddeleri hayatımızdan uzaklaştırmamız lazım, bilhassa fluoride pineal gland tarafından kolayca çekilen bir madde, burada calcium fosfat kristalleri oluşturuyor, diş macunu ve genelde musluk sularında mevcut, ağır zehir içeriği olup pineal glandde kireçlenme yoluyla işlevsiz hale getiriyor, kay

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Uyumlama nasıl yapılıyor?

Merhaba arkadaşlar.  Ben bi witch shoptan para kesesi, para spell jar vs aldım aldığım yer arındırıp kendinize uyumlayın dedi.  Ama uyumlama nasıl yapılır bılmıyorum yardımcı olursanız sevinirim

, Yer: Witchcraft

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...