Jump to content

Edgar Allan Poe'nin Tuhaf Ölümü

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Marat’ın Ölümü – Jacques-Louis David

18. yüzyılın en çarpıcı eserlerinden biri olan Marat’ın Ölümü, Jacques-Louis David’in de en ikonik resimlerinden biridir. Peki tabloya adını veren Marat kimdir? Neden ölüdür? Daha doğrusu neden öldürülmüştür? Jean-Paul Marat   24 Mayıs 1743’de İsviçre’de doğan Marat, Fransız bilim ve siyaset adamıdır. Belli bir süre tıp eğitimi alan Marat, 1789’da Fransız İhtilali’nin başlamasıyla bu kariyerini bir kenara bırakıp daha çok siyaset ile ilgilenmeye başlar. Eylül 1789’da L’ami du Peuple (Halkın

, Yer: Plastik Sanatlar

• Ölümü hissetmek gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Arkadaşlar iyi günler umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Beni çok rahatsız eden bir durum var sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle ben yaklaşık bir yıldır biri ölecekmiş bir felaket olacakmış gibi hissediyorum önce bunu kullandığım ilaca bağladım fakat ilaç bitti etkileri bitti ve bu his bende hala devam ediyor. Belli bir zaman geçti ve bu kişinin babam olacağını hissetmeye başladım. Karantina süreci başladı ve şehir dışından ablam geldi, kendisi güçlü bir öngörü yeteneğine sahip nitekim darb

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Ölümü hissetmek?

Merhaba arkadaşlar, çok tuhaf olaylar yaşadım ve anlamını bilmiyorum internette de konu üzerine hiçbir şey bulamadım. Öncelikle ilk olay ben 15 yaşlarındayken oldu; önceki gece ailemle birlikte kutlama amacıyla birer kadeh şarap içmiştik. Ben de temiz bulaşıkları yerlerine koyuyordum şarap bardaklarının yeri de en üst raftı, boyum pek yetişmiyordu neyse rafa koydum, koyar koymaz kaydı ve alnımda parçalandı. Çok canım yanmadı sadece burnumun kemerinde hafif iz oluştu azıcık kanadı filan, evde de

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Tuhaf Tespitler

Gün boyunca insan davranışlarında veya hayatın herhangi bir alanında göze çarpabilecek tuhaf, komik, belki de gereksiz tespitleri buraya yazabiliriz diye düşündüm.   Mesela ne zamandır gözlemlediğim bir şey, yiyecek otomatlarında önce 55,44 gibi sayıların bulunduğu bölmeler bitiyor, çünkü insanlara iki tane aynı rakamı üst üste basmak, iki farklı rakama basmaktan daha kolay geliyor.

, Yer: Forum Oyunları

• Tuhaf Fotoğraflar

http://i.hizliresim.com/vPREW4.jpg   Bu fotoğraf 1962 yılında çekildi ve kimse sahte olduğunu kanıtlayamadı. 1978'de Merkezi İstihbarat Teşkilatı, ufo'larla ilgili yüzlerce belgeyi (Tanımlanamayan Uçan Nesneler) yasaklı hale getirdi. Bu fotoğraf diğer materyaller arasında bulundu.   http://i.hizliresim.com/WDEn3m.jpg   Japonya'da düzenlenen bir etkinlikte kameraya gülümseyen bu kız adeta kafasını 90 derece aşağı çevirirken yakalanmış. Kameraman görüntülerin gerçek olduğunu kızın kafasını dönd

, Yer: Paranormal Resim ve Videolar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...