Jump to content

Önerilen Mesajlar

1.jpg

2the-man-in-the-high-castle-season-3-composer-dominic-lewis-interview-amazon.jpg

Yönetmen: David Semel

Senaryo: Frank Spotnitz

Yapımcı: Ridley Scott

Konusu:

Philip K. Dickin 1961 yılında yayınlanan aynı isimli kitabından uyarlanan bu diziyi şiddetle tavsiye ederim. Sanki Wolfenstein oynuyormuş gibi bir his veriyor. 2. Dünya savaşını Nazi Almanya'sının ve Japonya'nın kazandığını hayal edin. Bu yeni dünyadaki gündelik olayları gösterirken, birden bire kendimizi 2. dünya savaşının farklı alternatifleriyle biten, bazen aynı son lakin olayların farklı göründüğü film rulolarını oyuncularla beraber izlerken buluyoruz. İşte tam bu noktada da dizi rayından çıkıyor ve bir anda kurgusal dönem dizisinden çıkıp -tamam tamam aslında çok da çıkmadan- kendimizi bilim kurgu içerisinde buluyoruz. Çok fazla anlatıp sürprizleri mahvetmek istemiyorum. Dizi Amazon'da yayımlandığı için alt yazılı izlemek durumundasınız. 3 Sezonu göz açıp kapayıncaya kadar bitirdim ve koşarak gelip başlığını açmayı bir görev edindim kendime. Şimdi ağlayarak 4. sezonu beklemeye çekiliyorum.

Tanıtım:

1. sezon

2. sezon

3. Sezon

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...