Jump to content

Susam Sokağındaki En Sevdiğiniz Karakter?

losteirosss

susam sokağındaki en sevdiğiniz karakter?  

107 üye oy kullandı

1. 1. susam sokağındaki en sevdiğiniz karakter?

Önerilen Mesajlar

çocukken hastası olduğumuz eğlendiren ,öğreten muhteşem program:)keşke yeniden verseler de izlesem dediğim ve hep diyeceğim program:( hadi en sevdiğiniz karakteri yazın:)

--------------------

aklıma gelenler ilk bunlardı diğer karakterleri hatırlayamadım bu saatte kusra bakmayın:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kırpık bir numaradir.. :D

herseyden once bi kere halis turktur.. diger karakterler gibi devsirme degildir.. bundandir ki ruhunda kendini oynatan ellerin agresifligini tasir.. hep bi papazdir hep bi sabitfikirlidir..

ayrica onun bi mekani vardir.. oyle herkes giremez.. hic unutmam ben kucukken kendime kartonlardan kırpık yuvası yapardım.. oyle ozeldir o kirpigin mekani..

kantinciler gibidir.. belden asagisi gorulmez.. :rofl:.. hic unutmam.. lisede kantinciyi bi kere disarda gormustuk de.. :rolleyes:.. cok buyuk bi hayal kirikligiydi bizim icin.. "ayaklari varmis la necati abinin" dedigimizi daha dun gibi hatirlarim.. yikilmistim..

kirpik cooldur.. takmaz.. umursamaz.. hakan abi gitariyla sekil yapcam diye yirtinir.. kirpik orda uzum falan yer yine de gonulleri fetheder.. :D..

ozetlemek gerekirse.. ben buyuynce kirpik olacaktim.. nasip diilmis.. :rofl:..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rica ederim.. :).. sen oyle diynce ben de doldum bak simdi.. :)..

bu arada.. susam sokagini bilmeyen sanssiz nesilden arkadaslar da en sevdiginiz teletabi diye bi anket acabilirler.. :rofl: onda da oyum kirmizi ya.. po muydu neydi.. :rolleyes:

:ermm:teletabi anketi mi:rofl::rofl: :rofl: süper fikir:D:D:D benim de oy kırmızıya:D:D yaşasın pooooooo:D bu arada yeni nesile diğer bi tavsiye pokemon anketi:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

senin şu merakın benim jetgiller çizgifilminde ki evlerin direklerinin nereye vardığını merak etmem gibi bişiy:D ensif. Bags bunny nasıl havuş yiyorsa oda öyle kurabiye yerdi ama biraz fazla hızlı yiyordu. Hatırladıkça iştahım açılıyor kurabiye canavarını:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

edi büdü:D kardesımle o zaman küfür dagarcıgımız salak manyak ve bı posta hayvandan olustugu ıcın benım ıcın edı onun ıcın budu denmesı sınırlerımızı berbart ederdı..karakterlerı bıze cuk otururdu

bı de bı yabancı dızı vardı

patates ve makarna kafa koymustuk adlarını:Do da aynı sekılkde:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilginç bir anket bende kurabiye canavarı taraftarıydım yeşil yeşil ıspanağa benziyodu bide o durdugu fıçının ıcınde baska neler vardı diye merak ederdim hep:)

ensi o dedigin kirpik iste.. :(.. kurabiye canavari mavi olan.. :).. tuh bi oyu bosa gitti kirpigin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

edi büdü:D kardesımle o zaman küfür dagarcıgımız salak manyak ve bı posta hayvandan olustugu ıcın benım ıcın edı onun ıcın budu denmesı sınırlerımızı berbart ederdı..karakterlerı bıze cuk otururdu

bı de bı yabancı dızı vardı

patates ve makarna kafa koymustuk adlarını:Do da aynı sekılkde:D

ahh bu mesajı görünce inanın yıkıldım(:rofl:)...edi ve büdü elmanın 2 yarısıydı...edisiz bi büdü ve büdüsüz bi edi mümkün değildi....büdü hep gergin hep asabi edi de neşe doluydu..ying ve yang lardı:D:) bu arada kermite kimse oy vermemiş..ayıp etmişsiniz..:D:D kermit deli ve dahiydi.ve yüzündeki o şaşkın ifade ..bi olay karşısında şoka girince..limon yutmuş gibi ekşirdi yüzü..canım kermitim manyak kurbaam:D:D:D daha sonra susam sokağından kovulan kermitin ninja kaplumbağalara geçtiği rivayet edilir:D:D:D lakin hangi ninja kaplumbağa olduğu dünyanın çözülemeyen bi ton sırrına ilave olmuştur.:rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

büdünün doğu anadolu dan avrupaya göç etmiş bi vatandaşımız olduğunu düşünüyorum:rofl: tek kaş büdü:D:D:D valla ensi bu foto.ya bakınca ben de tırstım açıkçası:D:D

sapık gibi bakıyordu hocam hep bana:ermm:

gitti kırpık ın oy:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...