Jump to content

2019 İçin Beklentileriniz

AbraKadabra

Önerilen Mesajlar

Neredeyse hepimizde oldugu gibi daha buyuk vizyonlara ulasmami saglayacak ve cesaret , ozguven gibi kisisel ozelliklerimi gelistirecek sıkı çalışmayı ve disiplini ortaya koymak.Kendimden beklentilerim var yani aksi halde kendi olusturdugumuz bir sayacta yan yana yazılmış 4 rakamın , ayların , uzay boslugunda suzulen iri kayalarin belirli acilar yaparak bizi daha iyi bir yasama ulastirmasini ummak oldukça aptalca olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değişen sadece sayılar insan bir şey yapmadığı sürece beklediği şey olmaz sonuçta ne ekersen onu biçersin.. Şimdi soruya gelecek olursam....

Bu sene kendim için güzel bi sene olacağına eminim işim olsun okulum olsun sosyal hayatım aile hayatım vs vs... Çünkü güzel olması için çabalayacağım. Bazı şeylerden kurtuldum 2018 sonunda.. Şimdi güzel şeyler yapma zamanı benim için. Hayallerimi gerçekleştirmek.. Işim güzel memnunum çıkmam da kolay kolay kovmazlar da.. E okulumda iyi gidiyor sosyal hayatım da iyi aile eh iş te o da böyle devam etme kafi geriye hayaller kalıyor. Onun içinde kenara para atıp bi an evvel araba almalıyım mesela baba arabası istemem.. Sonra daha çok para atıp kendi işimi yapmalıyım... Şu senaryolara bakmam lazım yazın artık film sektörüne girmem lazım... Üşengeçliği bi bıraksam güzel şeyler olacak aslında ama işte....

Ama eğer ki yeni yıl bana bir şey verecekse dileğim şudur ki

2018 de olan o şey 2019 da mahvolmasın kafi....

Ve herkesin içten dilediği o dilek umarım kabul olur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi' mucize olsun ve Irlanda'da bir hayat kurayım istiyorum. Kesin ve net olarak orada yaşamak istediğime karar verdim. Onun dışında bir hayalim yok artık. Aynı defterde yeni bi sayfa açmanın hiç-bir anlam ifade edemediğini anlayalı çok olduğundan duygusal yada daha farklı hiç-bir beklentim yok hayattan. Yule ve Noel geceleri hâlâ çocukluğumdan hatırladığım üstü simli noel baba kartpostalları tadında benim için fakat bir kartpostala amacından fazla anlam yüklememeyi tecrübeyle sabitlemiş olmalıyım artık ki böyle oldu. Sevgili Irlanda, keşke hayatta benim aslında yaşamam gereken ülkenin sen olduğunu bilseydi be. Milli piyango bileti aldım ama. Hadi bakalım. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selam. 2019 yılında gözlerimi açmış biri olarak iyi olduğumu söylemek istiyorum. 2 sene önce beyin kanaması geçirdim ve hastaneden dışarı artık çıktım. Mümkün olduğunca burada zaman geçirip ruhani satanizm hakkında soruları yanıtlamak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selam. 2019 yılında gözlerimi açmış biri olarak iyi olduğumu söylemek istiyorum. 2 sene önce beyin kanaması geçirdim ve hastaneden dışarı artık çıktım. Mümkün olduğunca burada zaman geçirip ruhani satanizm hakkında soruları yanıtlamak istiyorum.

öncelikle geçmiş olsun . birsürü başlık var dilediğince tartışırsın yeterki sağlığın yerinde olsun..

konu sahibi olarak benim 2019 dan beklentim ise, şunu söylemek gerekirse birkaç tane olağanüstü ve hayret verici beklentim var.ama şuan için gerçekleşmeleri imkansız.bende sadece bir tanesine yöneldim. o da , bir kişiyi bulmak.aynı şehirde olduğum bir kişiyi. ve o kişi varya off melek melek , tam bir melek . .

Bu arada bu ay tutulması umarım tüm burçlara esenlik getirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...