Jump to content

Ya Sizin Hayatınızdaki Oblomovluk - lar?

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Yoksa sizin şifrenizde mi 123456

Geçtiğimiz günlerde onbinlerce MSN, Hotmail ve Live.com kullanıcılarının şifrelerini korsanlar tarafından ele geçirince gerçek ortaya çıktı... Aslında internette her ortalama kullanıcı eposta hesaplarına herkes tarafından tahmin edilemeyecek bir şifre vermesi gerektiğini bilir.   Ama geçtiğimiz günlerde bir takım korsanların hotmail, gmail ve yahoo eposta hesaplarına saldırdığı haberinin yayınlanmasından sonra çok sayıda kullanıcının epostalarında çok kolay şifreler kullandığı ortaya çıktı.  

, Yer: İnternet

• El Yazınız Sizin Hakkınızda Ne Söyler?

Büyük harfler sizin anlaşılmak ve farkedilmek istediğinizi, insanlara odaklı olduğunuzu gösterir. Küçük harfler sizin kolay odaklanan biri olduğunuzu ve içe dönük olduğunuzu gösterir.     Kelimeler arasında geniş boşluk varsa bu sizin özgürlüğünüze düşkün olduğunuzu gösterir. Kelimeler arasındaki boşluk azsa bu sizin yalnız olmaya dayanamadığınız, kalabalıklar içinde olmaktan hoşlandığınız ve sırnaşık olduğunuz anlamına gelir.     Yana yatmış yazı sizin kibar, duygusal ve içinden geldiği gib

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Sizin bioenerjileriniz Nasıl Ve Ne durumda?

Öncelikle ben çocukluğumdan beri baş ağrısı-diş ağrısı- ve ya vücudun farklı yerlerinde ağrımalar olması ve istemeyeceğim küçük hastalıklar ve en önemlisi çok yorgunken ve halsizken , kendimi ortalama 5dklık bi meditasyon seansı ile bunları yaşamamı engelleyebiliyorum , bunuda bana Annem öğretmişti küçüklükten beri hep bu uygulamayı yaparım ve (sanırım)bioenerjim o kadar kuvvetli ki bir yere fena halde elimi+kolumu her hangi bi yerimi çarptığımda hissettiğim acıyı en ama en fazla 1 dk içinde acı

, Yer: Bioenerji

• Karar Sizin!

Eveeet sorumu soruyorum. Şıklardan hangisi gerçekleşecek olsa 4 bin tane kuşun üzerinize pislemesine izin verirsiniz ?

, Yer: Anketler

• Siz mi odanın içindesiniz, oda mı sizin içinizde?

Siz mi odanın içindesiniz, oda mı sizin içinizde? İnsanların, gördüklerinin beyinlerinde bir algı olduğunu kavramalarını engelleyen nedenlerden biri de, bedenlerini de bu görüntünün içinde görmeleridir. "Ben bu odanın içinde olduğuma göre, demek ki bu oda benim beynimde oluşmuyor" gibi yanlış bir sonuca varmaktadırlar. Onları bu yanlış sonuca götüren yanılgıları ise kendi bedenlerinin de bir görüntü olduğunu unutmalarıdır. Nasıl ki, çevremizde gördüğümüz herşey beynimizde oluşan bir görüntü ise,

, Yer: Felsefe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...