Jump to content

iwish

Önerilen Mesajlar

yaklaşık 2yıldır sacma sapan rüyalar goruyorum. aslinda rüya mi değil mi emin de olamiyorum. ya da haftanın 2-3bunu karabasan veya iste uyku felci denilen durumu yasiyorum. ruylarimda daha doğru rüya sandığım görüntülerde siluet halinde siyah bir sey görüyorum ve onun varlığı beni titretmeye başlıyor. biraz zaman geçtikten sonra bana herhangi bir şekilde temas ediyor ve ben sıçrayarak korkmuş bir şekilde uyanıyorum . ve yine yaklaşık 2yıldır asla normal rüyalar göremiyorum ruyalarimin %90i beni korkutan seyler oluyor. bazı ruyalarimda ise orgazm oluyorum ve gercekten onu yaşadığımı hissediyorum. şunu eklemek istiyorum hic kimse benim kahve falima bakmak istemiyor. hos seyler görmediklerini ve korktuklarını söylüyorlar. istisnasız her falimda bunu yaşıyorum. baktıklarında ise direkt olarak cinlere yoruyorlar ya da üzerinde cok büyük bir göz var ya da bir sahiplenme var diyorlar. ve arkadaşlarımın tahminlerine göre bir musallatim var. bir cinin bana aşık olmus olabileceğini söylüyorlar. aklımda çok fazla soru işareti var yorum yapabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...