Jump to content

Enochian ile istenilen kişinin rüyasına girmek...

HellDeamons

Önerilen Mesajlar

Enochian, yani "Meleklerin kullandığı dil" anlamına gelen söz konusu alfabeyi kullanarak bir başkasının, hedef kişinin rüyasına girmenin mümkün olduğu söylenir. Doğrulu veya yanlışlığı konusunda kesin bir yargıya varmayız çünkü yapılan yorumlarda kimilerinde işe yararken kimilerinde herhangi bir etki göstermediğini gördüm. Şansınızı deneyip tecrübelerinizi paylaşmanız umuduyla konuyu açmaya karar verdim. Aşağıda vereceğim görselden de görebileceğiniz üzere uygulanması gayet basit bir işlem.

OvBpd4.jpg

İşlemi uygulamak için normal bir çizgisiz kağıt veya beyaz bir bez parçası kullanmanızı öneririm. Görselden alfabede ki şekiller anlaşılmaz ise internet üzerinden Enochian aflabesine ulaşabilmek mümkündür fakat işlem hatasız yapılmalı. Ayrıca işlemi tonu belli olacak koyu bir kalemle yapmanızı öneririm.

Lütfen tecrübelerinizi paylaşınız. Bol şans...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Voodoo tipi: Etkilenilen kişinin aklina girme büyüsü

Öncelikle söylemem gereken şey bunun ne irade bağlayıcı ne de "birini kendime aşık ederim" çabasında bir büyü olmadığıdır. Amaç bir şekilde tanışıklığınızın olduğu ama bir türlü dikkatini çekemediğiniz birinin aklına girebilmek. Bu formülde olay zaten özellikle rüyalar aracılığı ile bunu başarmak. Size gereken 4 önemnli malzeme var. - Mezar Tortusu ( Çok sevdiğiniz, değer verdiğiniz ölen bir yakınınızın mezarının olabildiğince derininden alınan bir miktar toprak ) Bu işin tek zahmetli yanı z

, Yer: Witchcraft

• Enochian Korunma

Bu koruma sizi gün içinde veya uyurken veya herhangi bi ortama girdiğinizde kendinizi koruma amaçlı yani çok yönlü olarak kullanabileceğiniz bir korumadır. Genelde enochian korumaları büyü veya davetlerde olur diye bilinirken aslında niyet ile her şekilde kullanılabilir.   Sabah kalkın elinizi yüzünüzü yıkayın ve ayna karşısında veya giyinmeden önce - sonra bunu söyleyin size tüm gün koruma sağlar. Gece uyumadan önce bunu söylerseniz size uyku halinde herhangi bi varlığın saldırısından korur

, Yer: Maji ve Türleri

• Telepatik bağ ve rüyalara girmek

Öncelikle merhabalar, yaklaşık 1 sene önce parapsikoloji konularına merak sardım. İlk denemem annemle telepati yapmak oldu kartlarla ve çok başarılı olduk. (Annem balık, ben yengeç burcuyum) .   Daha sonra yakınlardaki bir yatılı okulda kalan arkadasimin rüyasına girmek için deneme yaptım, şöyle oldu ;   Bir gece saat 1 civarı iyice odaklandim, onu uyurken hayal ettim ve üçüncü gozunden beynine girdiğimi düşündüm. Aslında güzel ve ferah şeyler aktarmak varken hayalimde, ne oldu nasıl oldu bil

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Enochian Tılsımı- Majikal Aynanız ve Scrying Uygulamaları İçin

Bu tılsımı majikal ayna çalışmalarında, scrying için aynanızın arka kısmına yapıştırabilirsiniz.. EN dış halkada Enochian dilinde " ZIRENAIAD" yani "Ben senin efendinim, Tanrı olanım" yazıyor. İç halkadaki yazının anlamı ise "GAHOACHMA" yani " Ben,Ben olanım (EHEIEH)" .   Ayna ile birlikte majikal çalışma yaptığınız zaman bilindiği gibi bir tür kapı açıyorsunuz.Bu tılsım, açılan kapının akışını kontol etmeniz, ve eğer bir varlık ile ayna üzerinden iletişime geçmişseniz o varlığa kuralları hatır

, Yer: Maji ve Türleri

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...