Jump to content

Olimpos hanedani aile ağaci

MZ1vdnW0mtQ

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Aile İçi Şiddetin Çocuklar Üzerindeki Etkileri...

Aile İçi Şiddetin Çocuklar Üzerindeki Etkileri     Aile içinde kadına yönelik şiddetle çocuklara yönelik şiddet arasında sıkı bir ilişki bulunmaktadır. Yani bir evde aile içi şiddet varsa, o evde yüksek ihtimalle çocuklar da şiddet görmektedir. Örneğin, Amerika'da yapılmış olan bir araştırma eşlerine şiddet uygulayan erkeklerin yüzde 50'sinin aynı zamanda çocuklarına da şiddet uyguladığını ortaya koymaktadır.   Çocuklar aile içindeki şiddetten doğrudan, fiziksel olarak yaralanarak etkilenir.

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Olimpos Antik Kenti'nde Annemin Başına Gelen Olay

18 yıl falan önce annem, ben, teyzem ve dedemle Olimpos Antik Tiyatrosu'na tırmanıyorduk. Annemin ayağında da kayan terlikleri vardı. Ben olayı görmedim ama bir ara anneme baktığımda basamaklardan birine oturmuştu ve benzi kül gibiydi. N'oldu diye sorunca, basamaklardan çıkarken iki ayağının birden kaydığını ama ve tam düşecekken çok güçlü bir rüzgarın onu doğrultup kurtardığını anlattı. Küçüklüğümden beri ara sıra bu mucizevi olay aklıma gelir. Çok merak ediyorum, Olimpos'ta buna benzer olaylar

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• geçmiş yaşam sınıflandırması ve aile dizimi nedir nasıl yapılır?

arkadaşlar çok merak ediyorum belki tamamen çözüm bulunamayan tekrar eden hastalıklarıma şifa olur.en azından sıkışan enerjimi bulurum.kök çakramda bir problemim yok bildiğim.

, Yer: Alternatif Terapiler

• Aile etkeni.. =(

Wiccan olma oylunu seçtiğimden beri, mum sevgimi mitolojiye olan sevgimin kat kat artması sebebiyle annemler "çok böyle şeylere bulaşma, psikolojin bozulur" diyorlar. Bütün şevkim yok oluyor. Meditasyon yapmaya çalışsam, görebilirler ki o zaman bin bir soru çeşidine tutulurum. Aşırı sinirim bozuluyor. Yalnız kalmak istiyorum. Ama olmuyor tabii.. Bir şekilde bu baskıyı görmezden gelmemi sağlayacak bir öneriniz var mı? Aileyle iletişim içermezse sevinirim... Mesela diğerlerinin sözlerinden etkilen

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...