Jump to content

köpeğin havladığı balığa dokununca elektrik çarpması?

Önerilen Mesajlar

merhabalar

geçen bir akşam yemeğinde ayıptır söylemesi annem hamsi tava yapmıştı. ailecek yiyorduk pencere kenarındaki masamızda. bu arada evimiz bahçeli bahçede de köpeğimiz var. neyse kardeşim besmelesiz pencereden köpeğe balık attı. ben de akşam vakti niye besmelesiz balık atıyosun diye kızdım ona. tartışırken köpek havlamaya başladı. bahçenin önünden biri geçiyordur diye baktım pencereden kimse yok. aşağı baktım köpek balığı yememiş balığa bakarak deli gibi havlıyor. susmayınca kendim çıktım bahçeye balığı ben veriyim yesin de sussun diye. balığa elimi uzattım dokunduğum an elektrik çarpar gibi oldu. elimi geri çektim sonra tekrar denedim anlık bi elektriklenmedir dedim ama yine elektrik çarpar gibi oldu. 3. deneyişimde de aynı şey olunca dal parçası ile balığı köpeğime doğru ittirdim öyle yedi ve sustu. bu tam olarak ne olabilir?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Elektrik Savaşları / The Current War

http://www.cinemapink.com/uploads/resim/2637-1/3_150x215.jpg Tarihin en önemli olaylarından biri olan elektrik ampülünün icadını konu ediniyor. Tarihe elektrikte alternatif akımın kullanımına öncülük eden isim olarak geçen George Westinghouse, Tesla'nın desteğini alacaktır. Çünkü Westinghouse'a göre Edison, icadı konusunda ölümcül hatalar yapmıştır. Tesla ve Westinghouse, alternatif akımla ilgili büyük bir bahse girer. Kazanan kişi tarihin akışını değiştirecektir. Yönetmen : Alfonso Gom

, Yer: Filmler

• Dabbe : Cin Çarpması (2 Ağustos 2013)

Vizyon Tarihi: 2 Ağustos 2013 (Cuma)   Oyuncular : Irmak Örnek, A. Murat Özgen, Cansu Kurgun, Sultan Köroğlu Kılıç, Elçin Atamgüç, Sabriye Günüç   Tür :Korku, Gerilim   Ülke :Türkiye   KONUSU Evlilik hazırlıkları yapmakta olan Kübra, kına gecesinde cinlerin saldırısına uğrar ve bedeni tanımlanmayan varlıklar tarafından ele geçirilir. Başına gelen bu esrarengiz olay yaşadığı köy "Kıbledere" için yeni bir şey değildir.   Bu gizemli köy geçmişte define ara

, Yer: Filmler

• Sinastride Chiron Bağlantısı \Satürn Çarpması ..

Bilindiği gibi Eşleşim (Synastry) haritasında çiftlerin iki gezegeni arasında "Üçgen" (120) açı olduğunda bir uyum noktası ortaya çıkar. Eğer bu iki gezegenden biri Chiron ise, bağlantıya "Chiron Bağlantısı" denileceği ve aşk oluşumu için en önemli görünüm olduğu açıklanmaktadır.   Aynı şekilde, bir kişinin doğum haritasında Chiron, Venüs, Jüpiter ve Neptün ile üçgen (trine) görünüm yapıyorsa "Sihirli Görünüm" adı verilerek aşk ve romantizm için en önemli görünüm olacağı vurgulanmaktadır.  

, Yer: Astroloji

• Ay'ın Dünya'ya Çarpması Nasıl Görünürdü?

http://static.fizikist.com/img/2015/10/ay-dunya-carpisma-m.jpg   Bir YouTube kullanıcısı Ay'ın Dünya'ya çarpmasıyla nelerin yaşanabileceğinin gösterildiği güzel bir simülasyon yaptı. Şu an Güneş Sistemi'nde bulunan gezegenler ve gök cisimleri arasında sadece Dünya'da yaşamın olduğu biliniyor. Bunun başlıca nedenlerinden birisi, Dünya'nın çevresindeki gezegenlerle hassas bir düzen içerisinde çalışıyor olması. Bu düzenin biraz bozulmasıyla birlikte çok büyük felaketler ortaya çıkabilir ve ge

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Çevredeki elektrik aletlerinin bozulması

Bu sitedeki çoğu kişi müslüman olmasada selamün aleyküm Bir insanın etrafında ampüller patlıyor , sokak lambaları sönüyor , akbil cihazlarının yanından geçerken durduk yere kapanıyor veya ötüyor başka cihazlarda kapanıyor diyelim bu tür tesadüfler sürekli olmasada tesadüf olamıyacak kadar sık , sebepleri neler olabilir?   Elektrik dediğimiz şey o kadar da yapay değil ve insan vucududa radyoda olduğu gibi alıcı veya verici frekans yayar ama yinede çok geniş bir aura olduğu zannetmiyorum   E

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...