Jump to content

ismimi nasıl değiştirebilirim?

karakar34

Önerilen Mesajlar

Çoklu üyelikten banlanır. Nick değişimi yapılmıyor. Adminlere ulaşıp sorulabilir. Denemekten zarar gelmez. Ancak değişeceğini sanmıyorum.

Haklısın, konuyu tam açmadan öneride bulundum. Konu sahibi yeni bir üyelik alıp adminlere bildirirsen senin için daha kolay olur, eskisini kapatırlar yenisini kullanırsın. Herhalde olur öyle. Bir de nick seçerken çok dikkatli ol ayrıca çevrende kimseye bahsetme, burada yazılanlar silinmiyor çünkü. Gizli ol, özgürce yaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim çıkarımlarıma göre, hâlihazırda sitede birden fazla üyeliği olan üyeler var. Hatta bazı modların normal üyelikleri de var. Bence sitenin şu anki hâliyle problem değil bu üyelikler, zaten kervan geçmez bir forum sayılır burası. Sivrilik yapıp problem çıkarmak için yazmıyorum bu mesajı. (:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...