Jump to content

ismimi nasıl değiştirebilirim?

karakar34

Önerilen Mesajlar

Çoklu üyelikten banlanır. Nick değişimi yapılmıyor. Adminlere ulaşıp sorulabilir. Denemekten zarar gelmez. Ancak değişeceğini sanmıyorum.

Haklısın, konuyu tam açmadan öneride bulundum. Konu sahibi yeni bir üyelik alıp adminlere bildirirsen senin için daha kolay olur, eskisini kapatırlar yenisini kullanırsın. Herhalde olur öyle. Bir de nick seçerken çok dikkatli ol ayrıca çevrende kimseye bahsetme, burada yazılanlar silinmiyor çünkü. Gizli ol, özgürce yaz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
paranormalfikir

Benim çıkarımlarıma göre, hâlihazırda sitede birden fazla üyeliği olan üyeler var. Hatta bazı modların normal üyelikleri de var. Bence sitenin şu anki hâliyle problem değil bu üyelikler, zaten kervan geçmez bir forum sayılır burası. Sivrilik yapıp problem çıkarmak için yazmıyorum bu mesajı. (:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Kayıp Ruh Parçası (Soul Retrieval) : Şamanlar Travmaları Nasıl Şifalandırır?

Soul Retrieval (Ruhun kayıp parçalarından bir veya birden fazlasının şaman tarafından bulunup bedene geri üflenmesi) : Şamanlar Travmaları Nasıl Şifalandırır   Soul Retrieval: Mending the Fragmented Self (Ruhun Geri Getirilmesi: Parçalanmış Benliği Tamir Etmek) kitabım için araştırma yaptığım sırada dünya üzerindeki çoğu şamanik kültürün ruh kaybının hastalık nedeni olduğuna inandığını gördüm.   Duygusal veya fiziksel travma yaşadığımızda, ruhumuzun bir parçasının bu deneyimi atlatabilmek için

, Yer: Witchcraft

• Tarot ile Zamanlama Nasıl Tahmin Edilir?

Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir.     Büyük Arkana     Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yükse

, Yer: Tarot

• Pineal Gland-Epifiz Bezi Kireçlenmesini Nasıl Temizler ve Koruruz?

http://imagizer.imageshack.us/a/img537/6314/aHFmgr.jpg   Birinci adım olarak kireçlenmeyi meydana getirici maddelerden uzak durmamız lazım. 1 – Kimyasallar Flouride, Chlorine ve Bromide gibi kimyasal maddeleri hayatımızdan uzaklaştırmamız lazım, bilhassa fluoride pineal gland tarafından kolayca çekilen bir madde, burada calcium fosfat kristalleri oluşturuyor, diş macunu ve genelde musluk sularında mevcut, ağır zehir içeriği olup pineal glandde kireçlenme yoluyla işlevsiz hale getiriyor, kay

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Uyumlama nasıl yapılıyor?

Merhaba arkadaşlar.  Ben bi witch shoptan para kesesi, para spell jar vs aldım aldığım yer arındırıp kendinize uyumlayın dedi.  Ama uyumlama nasıl yapılır bılmıyorum yardımcı olursanız sevinirim

, Yer: Witchcraft

• Nasıl Yemek Yersiniz?

Şahsen ben kendimi kaybederek yiyorum kibarlıkla uğraşamam :D

, Yer: Anketler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...