Jump to content

Sibirya Tren Seyahati

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Astral Seyahati Reddetmek

Bir arkadaşım bir müddet kullandığı uyuşturucu maddeler nedeni ile -şu an kullanmayı bıraktı ama- sürekli Astral seyahat yapmaya başladı ve bunu istemsizce yaptığı için artık uyumaktan korkuyor ve genelde uyuyamıyor. Gitmesini istediğiniz yeri söyledikten sonra müziği açıp kulaklıkları takıp rahat bir yere geçince uykuya daldıktan 3 dakika sonra istenilen yere gidebiliyor ama normalde uykuya dalınca da aynı şekilde seyahat yapabiliyor ve şimdi bundan vazgeçmek için uğraşıyor. Sizce Astral seyaha

, Yer: Astral Seyahat

• Sonu Tren

:d:d

, Yer: İlginç ve Komik Resimler

• Durugörü ve Zihin Seyahati Deneyimlerimiz

Benim belirgin bi şekilde deneyimlediğim bi kaç deneyimlerim var:   Otobüste gidiyorum ve arka tarafı göremiyorum tabi. Sonra aklıma geliyor,acaba arkadaki arabalara zihin seyhatiyle bi baksam nasıl olur acaba diye düşündüm. Sonra sanki başımı arkaya çevirmiş gibi hayal ettim ve arabları gördüm. Sırasını tam hatırlamıyorumama şöyleydi sanırım:sarı brir taksi,mavi bir araba ve beyaz bir minübüs gibi bişey. Sonra durakta durdu otobüs ve otobüs durunca da yandan dediğim arablar geçti,hem

, Yer: Teknikler

• Hızlı Tren Kazasına Zaman Aşımı

Sakarya Pamukova' da 41 kişinin yaşamını yitirdiği hızlandırılmış tren kazası davası zaman aşımı nedeniyle düşürüldü.   SAKARYA’nın Pamukova İlçesi’nde 22 Temmuz 2004 tarihinde 41 kişinin ölümü 89 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan Hızlandırılmış Tren kazası sonrasında açılan kamu davası, 7.5 yıllık zaman aşımının 22 Ocak’ta dolması nedeniyle bugün görülen duruşmada düşürüldü.   ZAMANAŞIMI 22 OCAK’TA DOLDU   Bu erteleme kararıyla 22 Ocak 2012 tarihinde 7.5 yıllık zaman aşımı süresi d

, Yer: Gündem

• Şimdi de "tren yolu" bulundu!

Sırlarıyla insanoğlunun ilgisini sürekli üzerinde tutan Kızıl Gezegen'de yapılan son "keşif" fotoğraflarla da belgelendi.   http://i.milliyet.com.tr/SubV2Big/2011/11/02/fft191_mf1740011.Jpeg   Tanınmış Amerikalı araştırmacı ve "sanal" arkeolog Joseph Skipper, Mars gezegeninden gelen fotoğraflarla ilgili yeni bir şaşırtıcı iddiada bulundu. Skipper, fotoğraflardan birinde açık bir şekilde tren rayları, tren istasyonu ve rayların üzerinde taşıyıcı olabilecek bir obje görüntülendiğini söyledi. R

, Yer: Dünya Dışı Yaşam

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...