Jump to content

MZ1vdnW0mtQ

Önerilen Mesajlar

@Aurora

Doğru, bunu düşünemedim.

@paranormalfikir

hexagram'ınkinde ne var acaba? Profiline girilebiliyor eğer şuysa:http://www.gnoxis.com/members/hexagram.html

@Ninque

Kendisi bile profiline giremiyormuş. VBulletin forumlarını araştırdım. Emin değilim ama üye grubuyla ilgili birşey olabilirmiş.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
paranormalfikir

Forum konularında direkt üzerine tıklayıp girilemiyordu, şu hâliyle de arkadaşlık daveti gönderilemiyor. Şu konunun ilk sayfasında konuyu açan kişinin mesajına bak, birde ilk sayfanın son mesaj atan üyesine. Ne dert oldu ama içimde... :D :D

-- http://www.gnoxis.com/cagrisim-oyunu-6310.html

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Geçmişleriyle üyeler :)

Herkes birini bir ansiklopedi diliyle anlatsın , yalan dolan serbest, maksat gülümsemek Şu şekilde mesela :   AbraKadabra   5 elementin temsilcisi ve tarihte 5 elementin varlığını ortaya atmış ilk düşünür/filozof. 1923 yılında Norveç in bir köyünde doğan AbraKadabra geçimini çiftçilikten sağlıyordu. İlk okuldan sonra tahsiline devam edememiştir. Ancak ölen amcası II. Piadan kalan servet sayesinde tekrar eğitim görmeye başlamış ve kendini geliştirmiştir.Gençlik yıllarında Avrupa hükümetler

, Yer: Forum Oyunları

• Uykusu Bir Türlü Gelmeyen Üyeler Kimler

moruklar uyuyomusunuz

, Yer: Forum Oyunları

• Yeni Üyeler

Yeni üyenin Rüyaları !!! uyumaya calısırken. . . -karma1 karma2 karma3 karma4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı karma sayıyorum   kabuslarındaki cümleler... (hepsi farklıdır)   -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -rapid istemem dedim neden gülüyorsunuz?? -başlıgın altında öylesine karma istedim şaka maksatlı! banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım -

, Yer: Gnoxis Cafe

• Eski Üyeler Buraya

Şu forumda acı tatlı ne olaylar yaşadık.Uzun soluklu bir forum oldu.Şöyle bir bakarken geçmişe gidip nostalji yapma fırsatım oldu.   Merak ettim kimler var eskilerden diye.Benim nickim aynı bilenler bilir.   Var mı eskilerden selam vermek isteyen...     Saygılarımla oguz3259

, Yer: Gnoxis Cafe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...