Jump to content

Yılanlar ile aramdaki iletişim ve bağ

The horse

Önerilen Mesajlar

Merhabalar size yaşadığım olaylar döngüsünden biraz bahsetmek istiyorum dünyılan besleyen bir arkadaşıma gittim ve evde olan yılan isteklerime resmen cevap veriyordu bu olay olurken aklımdan bir. Anım geçti 12-13 yaşlarındaki bir olay ölü bir yılan bulmuştum kafası taşla ezilmiş, ve o gün o yılanın yaşadığı acıyı hissetmiştim aynı zamanda flashback ile ölüm anınını görmüştüm ama yaş küçük o zamanlar bu tarz konular hakkında bilgim ise yok ne olduğunu anlayamadım dün ise o yılanı kontrol etmeyi başardığımda acaba dedim Gülümseme sizce bu olay ne olabilir? Kendi isteğim dışında gelişen birşey iletişim kurmaya çalışmıyorum ancak bir yılana rastladığım zaman ister istemez anlaşıp yönetebiliyorum ancak bu olayı diğer canlılar üzerinde denediğim zaman fazla bir etkisi olmuyor? Tavsiyelere ve yorumlara açığım bu arada ilginç kısım ruh hayvanım bir yılan değil lütfen yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...