Jump to content

Yılanlar ile aramdaki iletişim ve bağ

Önerilen Mesajlar

Merhabalar size yaşadığım olaylar döngüsünden biraz bahsetmek istiyorum dünyılan besleyen bir arkadaşıma gittim ve evde olan yılan isteklerime resmen cevap veriyordu bu olay olurken aklımdan bir. Anım geçti 12-13 yaşlarındaki bir olay ölü bir yılan bulmuştum kafası taşla ezilmiş, ve o gün o yılanın yaşadığı acıyı hissetmiştim aynı zamanda flashback ile ölüm anınını görmüştüm ama yaş küçük o zamanlar bu tarz konular hakkında bilgim ise yok ne olduğunu anlayamadım dün ise o yılanı kontrol etmeyi başardığımda acaba dedim Gülümseme sizce bu olay ne olabilir? Kendi isteğim dışında gelişen birşey iletişim kurmaya çalışmıyorum ancak bir yılana rastladığım zaman ister istemez anlaşıp yönetebiliyorum ancak bu olayı diğer canlılar üzerinde denediğim zaman fazla bir etkisi olmuyor? Tavsiyelere ve yorumlara açığım bu arada ilginç kısım ruh hayvanım bir yılan değil lütfen yardımcı olur musunuz?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Annem ile aramdaki bağ!

Geceleri annem sürekli beni rüyasında görür. Daha doğrusu şöyle anlatayım biz dört kişilik çekirdek aileyiz evlât olarak küçük olan benim. Annemin bana hamile kalacağı gece babamla iki kere birlikte olması iddiası var ancak babam bunu inkâr ediyor sadece bir birliktelik yaşadıklarını savunuyor. Her neyse ben doğduktan sonra annem sürekli babam kılığında bir ruhani varlığın geldiğini belirtiyor. Doğruluk payı varmış çünkü annem odada onunla yatarken babam televizyon başında uyuyor olurmuş hep. Be

, Yer: Paranormal Olaylar

• İlahi İletişim Tarzını Bulma Testi

Hepimizin rehberlerimizle veya diğer varlıklarla iletişim için kullandığımız dört yolumuz vardır;   Durugörü (alın çakrasıyla bağlantılı) Duruişiti (kulak çakralarıyla bağlantılı) Durusezi (kalp çakrasıyla bağlantılı) Durubiliş (taç çakrayla bağlantılı)   Bu dört özelliklerimizden birisi mutlaka diğerlerine göre daha açıktır. Bu testte amaç hangisinin daha açık olduğunu bulmak. Ve çakralar bölümünde vereceğim gerekli kanalı güçlendirmek için yöntemleri kullanmak.     İLAHİ İLETİŞİM TARZINI

, Yer: Psişik Yetenekler

• Ölmüş Yakınlarla İletişim Kurma

Ölmüş yakınlarla iletişim aslında sanıldığından çok daha kolaydır. İçten bir dua mesajınızın ona ulaşmasını sağlayacaktır. Bunun temel nedeni aradaki "sevgi" bağıdır, bu bağ ikili iletişimi ve dualarımızın onlara ulaşmasını kolay kılar.   Ölmüş yakınlarımız, özellikle öldüklerinin ilk döneminde bizimle sık sık ilişik olurlar ve dualarımızı, isteklerimizi duyarlar. Bu ölmüş akrabaları anmak ve onlarla içten bir şekilde konuşmak çağlardan beri süre gelen güçlü bir ritüel olmuştur. Bilhassa mezar

, Yer: Ölüm ve Ötesi

• Metafiziksel varlıkları hissetme / iletişim [Yardım]

Merhaba arkadaşlar,   Öncelikle gnoxis platformunu yaklaşık lise döneminden beri biliyorum, şuan üniversitedeyim ve ilk defa geçen senelerde kayıt açtım.   Lafı fazla dolandırmadan sorum şudur agnostik biri olarak metafiziksel varlıkları nasıl hissedebilir, onlarla iletişime geçebilirim? Sizin denediğiniz bir şey var mı? İletişimde somut bir şekilde olduğunuz ruhlar var mı?   Konuyu nereye açacağımı bilemediğimden buraya açtım, şimdiden teşekkürler

, Yer: Paranormal Varlıklar

• doğa ile iletişim kurmak ve bitkileri kullanmak

öncelikle bu yazıya uygun bir başlık göremediğim için yeni bir konu açıyorum genellikle bitkilerin majikal kullanımlarından bahsedilmiş forumda ben nasıl davranılması gerektiğinden bahsedeceğim, ama gözümden kaçtıysa özür dileyerek adminlerden gereğini yapmalarını bekleyeceğim.   Paganizmin doğa tabanlı bir inanç olduğunu hatırlatmaya gerek yok sanırım doğa ile kurulan ilişki bu öğretinin (yada sistemin paganizmi nasıl gördüğünüz size kalmış) en önemli kilit noktalarıdır ve herblore dediğimiz b

, Yer: Witchcraft

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...