Jump to content

Arkadaşımın yaşadığı olaylar ve sürekli gördüğü adam(bilgili arkadaşlar bakabilirse )

Karakter219

Önerilen Mesajlar

Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.Oncelikle şu cadılar hakkında birşey konuşmak istiyorum bu sitede hemen hemen yeni sayılırım.su an 20 yaşındayım ve bundan 8 sene önce cadıları araştırmak istemiştim bir site buldum biraz fantastiģe kayıyordu ama garip bisi oldu bir kadının resmi vardı bu kadının cadı olduğu yazıyordu kadındı yani bende umursamadım bu olaydan 3 Ay sonra ozamanlar annem babaannrmle beni oturma parkına götürmek istedi bende tamam dedim.sonra canım çok pasta çekti annemi postaneye gönderdim.Babaannem bu arada eizhemer hastası parkta ikimiz kaldık sonra bir kadın beni çağırdı çantasından kurabiye çıkardı bana kurabiye verirken elimi öptü kadının yüzüne baktım o internette gördüğüm kadındı Işte beni çok beğendiğini söyledi adımı sordu bundan sonra adın bu değil dedi senin evine gelicem demeye başladı bende dehşete düştüm sonra cesaretimi topladım siz nerede oturuyorsunuz dedim buraya yeni taşındım dedi bana gel gidelimmi seninle gezmeye annenden izin alıp dedi bende yok dedim.Fotoğrafımı istedi annem geldikten sonra annemde vermedi kadın bana bu sefer herzaman seni bu parkta bekleyeceğim dedi bende oradan uzaklaştım yıllar geçti aradan ama bende tuhaflıklar olduğunu farkettim.tuhaflıklara gelirsek bu kadın bana çok tuhaf birşey söyledi bir erkek sana baksa ona ilkönce göz kırparım sonra döverim dedi Lise 3 e gidiyordum sabahtan akşama kadar okul vardı birgun okuldan kaçmak istedim ama okula kadar gittim sonra yanıma arkadaşım geldi okuldan kacalimmi dedi kaçtık sonra yanımıza bir arkadaş daha çağırdık.Okula yakın spor parkında oturuyorduk yanımıza iki kız geldi sigara içiyor musunuz dediler yok dedik bir yerden buldular çakmak geldiler

Okul hakkında konuştuk kızlar başka okuldaydı iste sonra o yanımıza gelen kızlardan biri şu adama bakın bize bakıyor dedi adama baktim.Adam kel bembeyaz tenli uzun boylu yüzü bembeyazdı Bize gülüyor sonra rahatsız olduk iste ondan sonra ben adama dedim ki abi sen bize bakıyorsun neden hiç konuşmuyorsun dedim cevap yok gülüyor.Sonra arkadasim adamın ayağına bak dedi baktik bir bacağı ince bir bacağı kalındı. Neyse kalktı gitti ama gittiğimiz parkta ıssız yani Yarın oldu okula gidiyorum adami gördüm bana hayran hayran bakmaya çalıştı gözlerini fal tasi gibi açtı Sonra bende yok bana bakmıyordur ya dedim el salladım.Adamı 5 ay gormedim ama o sırada bisiler oldu ya arkadaşım bana ben ona hicbisi anlatamadığım halde onu rüyamda görüyorum deniz dedi.Hep bu boyle devam etti ilginç birşey oldu akşamları odamda adamın siluetini goruyorum.

Arkadaşımın yaşadıkları bunlar sizce başına ne geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...