Jump to content

Arkadaşımın yaşadığı olaylar ve sürekli gördüğü adam(bilgili arkadaşlar bakabilirse )

Önerilen Mesajlar

Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.Oncelikle şu cadılar hakkında birşey konuşmak istiyorum bu sitede hemen hemen yeni sayılırım.su an 20 yaşındayım ve bundan 8 sene önce cadıları araştırmak istemiştim bir site buldum biraz fantastiģe kayıyordu ama garip bisi oldu bir kadının resmi vardı bu kadının cadı olduğu yazıyordu kadındı yani bende umursamadım bu olaydan 3 Ay sonra ozamanlar annem babaannrmle beni oturma parkına götürmek istedi bende tamam dedim.sonra canım çok pasta çekti annemi postaneye gönderdim.Babaannem bu arada eizhemer hastası parkta ikimiz kaldık sonra bir kadın beni çağırdı çantasından kurabiye çıkardı bana kurabiye verirken elimi öptü kadının yüzüne baktım o internette gördüğüm kadındı Işte beni çok beğendiğini söyledi adımı sordu bundan sonra adın bu değil dedi senin evine gelicem demeye başladı bende dehşete düştüm sonra cesaretimi topladım siz nerede oturuyorsunuz dedim buraya yeni taşındım dedi bana gel gidelimmi seninle gezmeye annenden izin alıp dedi bende yok dedim.Fotoğrafımı istedi annem geldikten sonra annemde vermedi kadın bana bu sefer herzaman seni bu parkta bekleyeceğim dedi bende oradan uzaklaştım yıllar geçti aradan ama bende tuhaflıklar olduğunu farkettim.tuhaflıklara gelirsek bu kadın bana çok tuhaf birşey söyledi bir erkek sana baksa ona ilkönce göz kırparım sonra döverim dedi Lise 3 e gidiyordum sabahtan akşama kadar okul vardı birgun okuldan kaçmak istedim ama okula kadar gittim sonra yanıma arkadaşım geldi okuldan kacalimmi dedi kaçtık sonra yanımıza bir arkadaş daha çağırdık.Okula yakın spor parkında oturuyorduk yanımıza iki kız geldi sigara içiyor musunuz dediler yok dedik bir yerden buldular çakmak geldiler

Okul hakkında konuştuk kızlar başka okuldaydı iste sonra o yanımıza gelen kızlardan biri şu adama bakın bize bakıyor dedi adama baktim.Adam kel bembeyaz tenli uzun boylu yüzü bembeyazdı Bize gülüyor sonra rahatsız olduk iste ondan sonra ben adama dedim ki abi sen bize bakıyorsun neden hiç konuşmuyorsun dedim cevap yok gülüyor.Sonra arkadasim adamın ayağına bak dedi baktik bir bacağı ince bir bacağı kalındı. Neyse kalktı gitti ama gittiğimiz parkta ıssız yani Yarın oldu okula gidiyorum adami gördüm bana hayran hayran bakmaya çalıştı gözlerini fal tasi gibi açtı Sonra bende yok bana bakmıyordur ya dedim el salladım.Adamı 5 ay gormedim ama o sırada bisiler oldu ya arkadaşım bana ben ona hicbisi anlatamadığım halde onu rüyamda görüyorum deniz dedi.Hep bu boyle devam etti ilginç birşey oldu akşamları odamda adamın siluetini goruyorum.

Arkadaşımın yaşadıkları bunlar sizce başına ne geliyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• 3 Sene Arayla Yaşadığım Olaylar

Esenlikler dilerim, aklımı bir süredir kurcalayan yaşadığım 3 olaydan bahsetmek istiyorum. 2 tanesi aynı şeyler, farklı zaman ve yerlerde gerçekleşti. Kronolojik sıraya göre anlatıyorum. Evde tek başıma oturuyordum, televizyon açık telefona bakıyordum. Birden "sss" diye bir ses duymaya başladım, doğru duyduğumdan emin olmak için televizyonla telefonu kapattım. Ses 5 10 dakika boyunca devam etti, kaynağına yaklaşsam da gözle görülür bir şey bulamadım. Sadece kulak çınlaması da olabilir, emin deği

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• İsteğim Dışı Yaşadığım Astral Seyahatimsi ''Olaylar''

Merhaba güzel insanlar! Ben Meredith Vasilissa  Sizleri benim için büyük önem arz eden bir konuyu danışmak için davet ediyorum.. Konu şu ; Yaklaşık 6 yıl kadar önce başlayan korku dolu uykudan uyanışlarım.  Baştan belirtmek isterim ki gördüklerim kesinlikle kabus ,rüya vs. değil. Uzatmadan anlatmaya başlıyorum. Her gece yaptığım gibi uyumak için yatağıma yöneliyorum, uykuya dalmama ramak kala yavaş yavaş sesler yükselmeye başlıyor. ( Saat sesi, cızırtılar, sokaktan gelen sesler )

, Yer: Deneyimler

• Uykuda Ses dalgaları ve ardından gelişen olaylar.

merhaba yaşadığım bir şeyi size danışmak istedim şimdiden yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Y ———— Yattıktan bir süre sonra alarm benzeri bir ses duydum ona odaklanınca daha da çok arttı kulaklarım sağır olacak kadar     Uyudum X Boğuk evde rüya başlangıcı Yorgun ve halsizdim. gözüm zor açılacak haldeydi yürümekte bile zorlanıyordum. Konuşamayaxak kadar dilimi oynatamıyordum. Yürüyerek evde geziyordum ev karanlık ve loştu daha aydınlık olan kısma yürüdüm 2 avcum büyüklüğünde bi t

, Yer: Paranormal Olaylar

• Yaşadığım Akılalmaz Olaylar!

Çok sık bayılan bir bebektim.3-5 yaşlarımdayken ağlar ağlar pat diye düşüp bayılırmışım. Boğulur gibi olduğumu hayal meyal hatırlıyorum. Sanki suda boğulur gibi olurdum,nefes alamazdım. İlk olaylar ben 7-10 yaşlarındayken başladı.Çocukluk hayalgücü de olabilir bilemiyorum. Geceleri sokaktan gelen ışıkla ben yattığımda görebildiğim gölgeler olurdu tavanda. Benim için sevimli olan hayvanların(kuzu,tavşan,civciv) kanlar içinde öldüğünü görürdüm.Birbirlerine saldırırlardı ya da birden kafaları k

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Binlerce İnsanın Aynı Adamı Rüyasında Gördüğü İddiası

İDDİA: 2006 yılından bu yana dünyanın farklı yerlerinden binlerce insan aynı adamı rüyasında gördü. YANLIŞ --> http://www.gnoxis.com/herkesin-ruyasinda-gordugu-adam-43558.html     http://i.hizliresim.com/dB29VX.jpg   İnternette yüzlerce web sitesi üzerinden duyurulan, belki de binlerce kez çeşitli sosyal medya kanalları aracılığıyla paylaşılmış ve neredeyse bir şehir efsanesine dönüşmüş olan iddiaya göre dünyanın dört bir yanından binlerce insan aşağıdaki görselde yer alan adamı

, Yer: Şehir Efsaneleri

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...