Jump to content

Perigraf | Bazen, Yaşamak gerekir.

Ivan

Önerilen Mesajlar

Merhaba Gnoxis ailesi,

Uzun tanırım reklamına gerek yok. Sanırım bu bölüm doğru yer. :D

Perigraf.Net kişisel blog sitesi gibi görünen ileride insanların dayanak gösterebileceği nokta olabilmeyi amaçlayan, kendi çapında sinema ve kültür-sanatla ilgilenen bendenizin uğraş noktası.

Arada bir girip beğendiğiniz yazıları etrafa dağıtırsanız, hatta yazmak isterseniz, tek mesaj uzağınızdayız.

[email protected]

Perigraf

Sevgiler.

(Reklama giriyor ama bölüm başlığı altında tanıtım var. Blog'uz efendim, kendi çapında. )

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Gnoxis ahalisi, şöyle bir yardıma ihtiyacım var;

perigraf.net adresine giderek site sayfalarında gün içerisinde dolaşmanızı rica edeceğim.

Bunun bana yararı ne olacak?

Sitenin rate yükselerek ilgili anahtar kelimelerde pozisyonu yükselecek. Pozisyon yükseldikçe rank seviyesi tırmanışa geçicek sonucunda reklamlardan ufak miktarlarda para kazanacağım.

Peki size yararı ne olacak?

Maddi anlamda bir beklenti içinde olmayın derim lakin gelecek zamanda plandığımız etkinliklere ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz.

Kısa film bölümünde ilginç filmler var. Benden demesi.

Ek olarak yazı göndermek ya da düzenli yazmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. Para getirisi oldukça harçlık dönüşleri elbette olacak.

Hepinizi seviyorum, tanıdıklara iletin hemi. Günde 15 dakika farklı zaman dilimlerinde dolaşsanız kafi. :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
electronicalev

Sevgili Ivan,

Şimdi inceledim siteni. Arayüzü ile her şeyi ile çok beğendim. Tanıdığım sanatseverlere sitenin linkini dağıtacağım. Oldu bil.

Bu arada uzun zamandır düzenli film eleştirisi yazmak istiyorum. Bir de aklımda bir senaryo fikri var. Açıkçası tek başına kalkabileceğim bir proje asla değil. Böyle bir şey düşünürsen, ortak senaryo yazmak gibi, lütfen haberim olsun.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Meisner Tekniği Eğitimi Almak Neden Gerekir ?

Meisner Tekniği   Özellikle oyunculuğa başlarken, başlangıç aşamasında, hem de henüz diksiyon, hareket gibi ses ve vücut ile ilgili temel bazı oyunculuk gereçlerini öğrenmeden tekniğe eğilmek kafa karıştırıyor. Oysa oyunculuk tekniği öğrenmek yapacağınız inşaatın mimari planını hazırlamak gibi… O mimari plan olmadan, hem de iyi olmadan, yerleri granit döşeseniz, muslukları altınla kaplasanız ne kadar işe yarar ki? İyi oyunculuğun ön şartı inandırıcılıktır, İstanbul Türkçesi değil.  

, Yer: Tiyatro ve Sahne Sanatları

• Farkındalık Ve Anda Yaşamak

http://www.astroset.com/bireysel_gelisim/metafor/images/newage8.JPG Gündelik konuşmalarımızda da çoğu zaman sözümüzün etkisinin farkında olmayız. Öylesine, gelişi güzel fikir beyan eder ve sözümüzün karşımızdaki kişiyi ne şekilde etkilediği, onu rencide edip etmediği konusunu düşünmeyiz bile. Sürekli konuşup hiçbir şey söylemeyen birçok insan vardır sizin de gözlemlediğiniz gibi. Konuşmuş olmak için konuşurlar. Bu durumlarının da farkında bile değildirler. Aslında insanların çoğu farkında olmak

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Röportaj: Jose Saramago: 'Yaşamak için ölmemiz lazım’

Röportaj: Jose Saramago: 'Yaşamak için ölmemiz lazım’         “Ben karamsar değilim, dünya çok kötü” diye cevap veriyor yazar ve ekliyor: “Binlerce yıllık medeniyetin sonunda geldiğimiz noktaya bakın, insanoğlu gerçekten bu mu? Bütün çabamız buraya varmak için miydi? Biz hayatı hak etmiyoruz.”         * * *   1998’de Nobel Edebiyat Ödülü’nü alan Portekizli yazar Jose Saramago ile son romanı “Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş”u ve edebiyatını konuştuk   Jose Saramago, edebiyat meraklılarının muzip

, Yer: Not Defteri

• İzmir'de Yaşamak Nasıldır?

Öncelikle İstanbul'da yaşadığımı belirterek ve bu şehrin insanı delirtmek insanlıktan soğutmak etkilerine maruz kaldığımı söyleyerek konuma giriş yapıyorum. Çok dertliyim ki beş yıl önce buraya gelirken özgür olacağım hayaliyle bir hayli gaza gelmiştim ama özgürlük bir yana yozlaşmış bir kültürü sindirmem tam beş yılımı aldı. Önceleri görmezden geldim sonra insanlar canımı sıkmaya başlayınca uyum sağladım İstanbul un içinde modern bir yaşamın mümkün olmayacağını anlamam bana beş kere taşınmaya m

, Yer: Gnoxis Cafe

• bazen kendımı bu sahnedeki gibi hissediyorum...

hepımız bir film izlerken karakterde kendımıze aıt bırseyler goruruz.tamda benı anlatıyor derız.   ben bazen kendımı watchmen fılmınde kendını marsa ışınlayan dr manhattan gıbı hıssederım.ya siz.sizi tanımlayan sahne hangisi...   [video=youtube;_1n1oK-EiOo]

, Yer: Forum Oyunları

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...