Jump to content

8 yıl aradan sonra merhaba gnoxis ailesi

Kadimo

Önerilen Mesajlar

tam 8 yıl olmuş foruma gelmeyeli. 10 yılda üyelik. keske vakti bol birisi olsaydım bissürü sorunda cabası :)benim için burası , hem ilk üye olduğum hemde Türk netinde metafiziğe dair ilk forumlardan olduğu için çok degerli bir site.. herkese tekrardan merhabalar.. umarım bol vaktim olurda foruma daha fazla zaman ayırabilirim (pek sanmıyorum ya:))

sağlıcakla ve neseyle kalım.. iyi forumlar...

boynuzsuzgeyikler tarafından düzenlendi
imala neyse de Türk büyük yazılsın.
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Ölümden Sonra Yaşam Var mı? (Surviving Death)

Ölümden sonra bizi ne bekliyor? Bu belgesel dizisi ölüme yakın deneyimler, reenkarnasyon ve paranormal olaylar hakkındaki kişisel öyküler ile araştırmaları keşfe çıkıyor. 1 Sezon / 6 Bölüm 1. Bölüm: Ölüme Yakın Deneyimler 2. Bölüm: Medyumlar (Kısım 1) 3. Bölüm: Medyumlar (Kısım 2) 4. Bölüm: Ölülerden İşaretler 5. Bölüm: Ölüleri Görme 6. Bölüm: Reenkarnasyon   *Netflix

, Yer: Filmler

• Gnoxis'in Yıldız haritası

Gnoxis'in yıldız haritasını çıkartmak istiyorum. Yöneticilerden, sitenin kurulduğu tarih ve saati öğrenmem mümkünmüdür ? Profillerde üye olunan tarih var fakat saat belirtilmemiş, kendi gnoxis haritamı çıkardım ama saati tahmini oldu mecburen.

, Yer: Astroloji

• Gnoxis'e Giriş Hikayeleriniz

Geçenlerde sevenla konuşurken konu arkadaş listenize ilk kimi eklediniz başlığına geldi. Orda Nora'yla mescalin'in birbirini ekleme hikayesi bizi çok etkiledi. Bi duygulandık yani; vay beee koskoca forumu kurmuşlar test ediyolar ilk denemeleri fln yapıyolar diye... Benim de aklımda iyi de forum kurulduktan sonra insanların nasıl haberi oldu, bu kadar bilgili ve seviyeli bir topluluk nasıl bir araya geldi diye bir soru oluştu...   Ben de affınıza sığınarak foruma giriş hikayelerinizi soruyorum

, Yer: Gnoxis Cafe

• Gnoxis'in En'leri

bilmiyorum böle bir konu daha önce varmıydı ama ben keyifli olacağını düşünüyorum bakalım forumun enleri kimlermiş ben kendimce bişiler yaziim   EN geyik katatonik:p EN sohbet losteiross:) EN güzel işletmeci cruelty;) EN genç mod lucked puppet;)   devamını alalım:D

, Yer: Forum Oyunları

• Gnoxis Chat Odası - 2

Arkadaşlar forum zaten ölü, şu chat odasını açın da eskisi gibi canlansın. Eski günleri yad edelim, gelin inat etmeyelim en azından 1 hafta açın da hevesimizi alalım.

, Yer: İstek, Öneri, Şikayet

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...