Jump to content

3D Kanojo: Real Girl

PatavatsiZ

Önerilen Mesajlar

3d_kanojo__real_girl_v1_by_edsln-dc6pdtf.png

Adı : 3D Kanojo: Real Girl

Yapım yılı : 2018

Türü : Romantizm, Okul , Shoujo

Bölüm Sayısı : 12/12

Konusu : Tsutsui Hikari sosyal hayatı olmayan ve sosyal hayattan da kendisi uzak duran bir kişidir.Bu eksikliğini sanal ortam'daki kızları tercih ederek gidermektedir. Tsutsui Hikari okulda bir gün havuz çevresindeki çöpleri temizleme gibi bir ceza alır. Çöpleri temizlediği esnada aynı cezayı alan bir diger kişiyi görür. Bu kişi kızdır ve Tsutsui Hikari gerçek hayatta konuşacağı ilk kız olacaktır. Konuşmaya bile şansı olmayacağı bu güzel kızla ilerde bir çok kez daha yolları kesişecektir.

Karakterler ;

Igarashi, Iroha

213410.jpg

Asıl Ablamız, baş hatun karakter. Etrafındaki her insan bi fiil ablamıza yazıyor ablamız da pas vermiyor. Değişik bir karakter.

Tsutsui, Hikari

213409.jpg

Asıl abimiz, baş erkek karakter. Abi tam bir neet, kendi gibi sadece bir tek arkadaşı olan sap, bakir ve içe kapanık öküzün teki işte :D

Itou, Yuuto

213411.jpg

Baş karakterin yancısı, kopyası. Üzülüyorum lan bu çocuklara...

Ishino, Arisa

213412.jpg

Bahtsız yan abla karakterimiz. Erkekler konusunda çok şanssız ve hayatındaki tüm erkekler bu ablamızı kullanıyor. Şanssız işte bu da böyle :'(

Ayado, Sumie

213414.jpg

Baş abi karakterin hatun versiyonu. Çiçee böcee kafayı takmış neet ablamız. He bide baş karakterimize aşık hatta bunun dalgasına aralarını bozuyorlardı neredeyse... Kısmetsiz vol II.

Takanashi, Mitsuya

213413.jpg

Yakışıklı abimiz, baş hatun karaktere her yazışında ..ktir edilen gariban kişilik. hani herkes bana hasta ben sana hastayım anam tribinde de, elinde patlıyor. Yazıklan !!

Animeden Kareler ;

3D-Kanojo-Real-Girl-Episode-3-Subtitle-Indonesia.jpg

3D-Kanojo-Real-Girl-otb.news_-780x405.jpg

3D-Kanojo-Real-Girl-Episode-5-Subtitle-Indonesia.jpg

images?q=tbn:ANd9GcRC4JN7b2XGx-C5-kSLqBm5W2gSjOXk-33E9iHTmGVCVcyMTWu9

Vel hasıl kelam ben animeyi çok beğendim. 12 bölüm çerez niyetine yuvarladım, konusu ve işleyişi başarılı. Bazen fıttırmadım değil '' Lan bu kadar da öküz olunmaz a.q'yım ! '' diye ama olsun. İzlemenizi tavsiye ederim...

İyi seyirler ...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Me and Earl and the Dying Girl (2015)

http://i.hizliresim.com/lE9Q6B.jpg   Yönetmen: Alfonso Gomez-Rejon Senaryo: Jesse Andrews Ülke: ABD Tür: Komedi, Dram Vizyon Tarihi: 25 Ocak 2015 Dil: İngilizce Müzik: Brian Eno, Nico Muhly Bütçe: $8,000,000 / Hasılat: $6,743,776   Birçok sosyal ortamın içinde bulunmasına rağmen neredeyse hiçbir gerçek arkadaşı bulunmayan lise son sınıf öğrencisi Greg'in (Thomas Mann) yakınındaki tek insan, birlikte klasik filmlerin küçük çaplı parodilerini yaptığı Earl'dür (RJ Cyler). Bir gün, anne v

, Yer: Filmler

• Kayip kiz / gone girl - 2014

KENDİ YORUMUM   David Fincher bana göre bu işin tanrısıdır. Son filmi olan ” Gone Girl ” den haberim olduğu gibi keyifli bir gece geçireceğimi düşünüp play tuşuna bastım. Filmdeki bazı şeyler bana bir o kadar tanıdık geliyordu ki, izlediğim her an yumruk gibi çarpıyordu suratıma. Geçmişimi, ve olsaydı onunla geleceğimi, paranoyak olup git gide işin içinden çıkamamamı, YALAN üzerine kurulu bir sistemi ve bir kadının diğer ikinci yüzünü korkunç bir şekilde yüzüme vuruyordu. Zamanın da onun için y

, Yer: Filmler

• Real Drive

Yönetmen: Kazuhiro Furuhashi Stüdyo: Production I.G. Tür: Bilimkurgu Yapım Yılı: 2008 Bölüm Sayısı: 26 Anime Puanı: 10/5   http://2.bp.blogspot.com/-s-08BUsk9Ik/Tkg-R5ZMbII/AAAAAAAACy0/AMtiN_ETDEw/s320/kapak.png   Real Drive, 2061 yılında geçiyor. Teknolojide büyük atılımlar yapılmıştır ve artık isteyen herkes beynini “digitize” edebiliyor, yani dijitalleştirebilmektedir. Böylece sadece düşünerek insanları telefonla arayabilir, birbirleri ile sanal temas kurabilir, internet benz

, Yer: Anime & Manga

• Girl You'll Be a Woman Soon

[video=youtube;Xc_ZNWBx7-M]  

, Yer: Diğer Müzik Türleri

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...