Jump to content

Konuyu nereye açacağımı bilemedim

barfilozofu

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba,

32 yaşında evli ve çocuk bekleyen bir erkeğim. Yaklaşık 1,5 seneden beri eşim ile aramızda fındık kabuğunu doldurmayan sorunlar ve bu sorunların inanılmaz derece uzaması, birbirimize karşı hem sevgisel hemde cinsel olarak uzaklığımız başladı. Soğuduk birbirimizden uzaktayken özlüyoruz bir birimizi, çok seviyoruz ama bu sorunlar ortadan kalkmıyor. Ben mevcut işimden istifa edip başka bir şehirde farklı bir iş kurmak istiyorum ama eşim sen git ben gelmem şeklinde diyaloglara giriyoruz. İkinci olarak sadece benim tüm kıyafetlerimde iç çamaşırlarım dahil bitmeyen bir küf ve rutubet kokusu var eşimin kıyafetleri ile aynı makinada aynı anda yıkanıyorlar onunkiler kokmuyor ama benimkiler kokuyor iş ve sosyal yaşantımda da bu beni olumsuz etkiliyor. Yeri geliyor boşanmayı düşünüyoruz şuan çıkmazdayım acaba yardım edebiecek birisi var mı?

Teşekkür ederim şimdiden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...