Jump to content

hiçbir ilişkim yürümüyor, bunu kırabilir miyim ?

fionagallagher

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba önce , konuyu açmadan önce çok düşündüm , belki sizin için önemsiz/gereksiz olabilir ama şuan hayatımın merkezinde olan ve beni psikolojik olarak fazla etkilemeye başlayan bir durum olduğundan açma gereği hissettim.

şuan 24 yaşındayım ve daha doğru dürüst bir ilişki yaşayamadım .kim yaşıyor ki zaten diye düşünmeyin lütfen. gereğinden fazla flörtümün olduğu zaman ya da hiçbir şekilde karşı cinsle bağ kurmadığım zamanlar oldu hayatımda . önceleri önemsemezdim , birgün olur derdim .ama son iki yıldır iyice kafama takılmya başladı , işin doğrusu arkadaşlarım da artık şüphelenmeye başladılar , çünkü ilişkimsi deneyimleriimi anlatıkca/onlar sahit oldukca ben de bir kusur görmediklerini söylediler. başladığım her flört nedensiz bir şekilde sonlanmaya başladı , ve arkadaşlarım bile artık nası delirmediğimi , baş ettiğimi sormaya başladılar.

birgün , arkadaşımla eskisehirde bir falcıya gittik. (pysduck kafede asya diye bir kadın , dedikleri genelde çıkar ) arkadaşım fal baktırıyodu benim durumumu da anlatmış , kadın beni çağırdı , sana kursun dokmemiz lazım , ailenize büyü yapılmış senin ilişkilerini , abinin ise çocuk yapmasını engelliyor tarzında bir şeyler söyledi. açıkçası pek inandırıcı gelmedi , neyse dedim kursunu dök bari geldik buralara kadar

. gerçi ondan sonra da hayatımda bir değişiklik olmadı . herhangi bir inanca da sahip değilim bu arada.

daha önce benim durumuma benzer bi durumla karşılasan ve çözen arkadaşlar var mıdır acaba ? yardımcı olusarsanız çok sevirim. teşekür ederim şimdiden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her buluşmada sevgiliyle konuşulacak konu aklımıza gelmeyebilir. Flörtle buluşmada sohbet açan konu başlıkları nedir, nasıl başlanır? Sevgilinizle buluştuğunuzda baştan sona konuşacak şeyler bulmakta zorlanıyorsanız, buradaki ipuçları tam size göre. Eğer onun size ilgi duymasını istiyorsanız, sevgilinizle ilgi çekici ve keyifli bir sohbete başlamanız önemlidir.

Derin konuşma açan sorular, gelişen ve kalıcı bir ilişkinin temelidir.

İki kişi birbirini tanıdıkça bağları derinleşir. Ancak, sevgilinizle konuşacak konu bulmakta zorlanmak, fikirlerin bitmesi alışılmadık bir durum değildir. Kız arkadaşınızla konuşacak bir şey ararken, kadın iletişiminin altında yatan dinamikleri anlamak çok önemlidir.

Sorular sormak ve kız arkadaşınızın yanıtlarını dinlemek, onun size açılmasını ve onu daha çok sevmenizi sağlayabilir. Kız arkadaşınızla konuşabileceğiniz en iyi şeyler kişisel, duygusal ve benzersizdir. Onu benzersiz yapan şeyin ne olduğu hakkında daha fazla şey keşfetmeye odaklanmalılar. Odağı onun üzerinde tutarak sohbetin akışını sürdürün. Bu, onun açılmasını ve sizinle daha bağlantılı hissetmesini sağlayacaktır.

Kaynak: https://www.braincenter.com.tr/sevgiliyle-konusulacak-konu/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25.09.2018 - 02:07 tarihinde, fionagallagher yazdı:

Arkadaşlar merhaba önce , konuyu açmadan önce çok düşündüm , belki sizin için önemsiz/gereksiz olabilir ama şuan hayatımın merkezinde olan ve beni psikolojik olarak fazla etkilemeye başlayan bir durum olduğundan açma gereği hissettim.

şuan 24 yaşındayım ve daha doğru dürüst bir ilişki yaşayamadım .kim yaşıyor ki zaten diye düşünmeyin lütfen. gereğinden fazla flörtümün olduğu zaman ya da hiçbir şekilde karşı cinsle bağ kurmadığım zamanlar oldu hayatımda . önceleri önemsemezdim , birgün olur derdim .ama son iki yıldır iyice kafama takılmya başladı , işin doğrusu arkadaşlarım da artık şüphelenmeye başladılar , çünkü ilişkimsi deneyimleriimi anlatıkca/onlar sahit oldukca ben de bir kusur görmediklerini söylediler. başladığım her flört nedensiz bir şekilde sonlanmaya başladı , ve arkadaşlarım bile artık nası delirmediğimi , baş ettiğimi sormaya başladılar.

birgün , arkadaşımla eskisehirde bir falcıya gittik. (pysduck kafede asya diye bir kadın , dedikleri genelde çıkar ) arkadaşım fal baktırıyodu benim durumumu da anlatmış , kadın beni çağırdı , sana kursun dokmemiz lazım , ailenize büyü yapılmış senin ilişkilerini , abinin ise çocuk yapmasını engelliyor tarzında bir şeyler söyledi. açıkçası pek inandırıcı gelmedi , neyse dedim kursunu dök bari geldik buralara kadar

. gerçi ondan sonra da hayatımda bir değişiklik olmadı . herhangi bir inanca da sahip değilim bu arada.

daha önce benim durumuma benzer bi durumla karşılasan ve çözen arkadaşlar var mıdır acaba ? yardımcı olusarsanız çok sevirim. teşekür ederim şimdiden.

gercekten ilginc ki sahsen benim de oyle. karsilikli begenide takilir kaliriz, sevgili olmaya calissak 1 hafta 2 haftadan uzun sürmez. bunun elbet ki sebebi vardır, cakralarda tikaniklik olabilir, karmik bir olay olup dersin alinmasi gereken durum olabilir ve denildigi gibi elbette buyu de olabilir. ha tabi bu sans eseri de olabilir niye olmasin, "o" kisi ile tanismak ve guzel bi iliski yasanabilmesinin alt zeminidir belki bu yasananlar. hayatta her olayin olussal sebebini bilemeyiz maalesef. dogum haritana yine de baktirmayi tavsiye ederim en azindan bu kisi nasil bi kisi olabilir ve senin kendinde neleri kirman gerekiyor ogrenebilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...