Jump to content

Major ( 1,2,3,4,5,6 )


PatavatsiZ

Önerilen Mesajlar

73973l.jpghttp://www.anizm.tv/Uploads/resimler/anime/85NRDR2_30.jpgMajor-S2-Subtitle-Indonesia.jpg?resize=400%2C292&ssl=175217.jpg

c74d84a69785e7d5cc7e932d53053c47.jpg75216.jpg

 

 

Adı : Major ( Season 1,2,3,4,5,6 )

Yılı : 2004 - 2010

Tür : Shonen, Spor, Dram

Yapımcı : NHK, Shogakukan Prodictuons

 

Goro Honda, Hikayemizin ana karakterinin 6 sezon içinde yaşadıklarını ve gelişmelerini konu alan Baseball üzerine güzel bir anime. Goro, Profesyonel Baseball oyuncusu olan babasını kendine örnek alınır fakat bir maç esnasında Ünlü Amerikalı atıcı Joe Gibson tarafından kafasından top ile vurulur ve ölür.

 

Aslında hikaye buradan sonra şekil almaya başlar. Goro'nun hayattaki tek gayesi bir gün profesyonel oyuncu olup Joe Gibson'u yenmek ve kendisince babasının öcünü almaktır.

 

Not : Bu animeyi 2 defa baştan sona izledim. O garibanın başına neler geliyor arkadaş, kafayı kırdırdı bana. Fakat gel gelelim hiç bir bölümünü sıkılmadan izlediğim ender animelerden. Dramı ve shonen kısmı mükemmel işlenmiş, şiddetle tavsiye ediyorum.

 

İyi seyirler...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Yoksa sizin şifrenizde mi 123456

   Geçtiğimiz günlerde onbinlerce MSN, Hotmail ve Live.com kullanıcılarının şifrelerini korsanlar tarafından ele geçirince gerçek ortaya çıktı... Aslında internette her ortalama kullanıcı eposta hesaplarına herkes tarafından tahmin edilemeyecek bir şifre vermesi gerektiğini bilir.   Ama geçtiğimiz günlerde bir takım korsanların hotmail, gmail ve yahoo eposta hesaplarına saldırdığı haberinin yayınlanmasından sonra çok sayıda kullanıcının epostalarında çok kolay şifreler kullandığı ortaya çıktı.  

   , Yer: İnternet

  • Tarot – Majör Arkana’da Yolculuk

   Majör Arkana, kahramanın yani Joker’in yolculuğu esnasında geçtiği safhaları, deneyim ve bilinç düzeylerini temsil eder. Mitolojik hikayelerde ve efsanelerde Majör Arkana kartlarının temsil ettiği öz hikaye saklıdır: Bir amaca ulaşmak için birinin çıktığı yolculuk ve bu yolculukta deneyimledikleri. Kartlar belirli bir sıraya göre dizilmiştir ve her kart yolculuğun bir aşamasını, bir deneyimi temsil etmektedir.   Bir tahmine göre Antik Mısır’ın yazı ve bilgelik tanrısı Thoth, Mısır uygarlığı çök

   , Yer: Tarot

  • Major Lazer

   Major Lazer, DJ/prodüktör Diplo tarafından kurulan elektronik müzik topluluğu.   ABD, Kaliforniya'da 2008 yılında kurulmuştur.     Get Free     Too Original   CuKztpZSHoIYPqELJbv&index=8 Be Together   CuKztpZSHoIYPqELJbv Light It Up  

   , Yer: Diğer Müzik Türleri

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...