Jump to content

akuma

Önerilen Mesajlar

140journos, türkiye'yi anlamak için orijinal belgesel videolar, nitelikli araştırmalar ve görsel hikayeler üreten bir yeni medya yayıncısı.

140journos’un en iyi yaptığı şey “tanıklık etmek” oldu. mümkün olduğunca farklı görüşü içinde barındıran, 140journos’un yaftalardan arındırılmış, nötr diliyle yeniden yazılarak nitelikli bir arşive dönüşmüş olan türden bir tanıklık. yani tarihe not düşmek. tüm editöryel reflekslerimiz de tanıklık üzerinden tanımlandı.

140journos farklılığını koruyup nasıl yoluna devam edebilirdi? büsbütün bir yenilenme ihtiyacı ve bunun için tartışmalar işte bu aşamada başladı. north carolina üniversitesi akademisyeni zeynep(tüfekçi) hoca’nın, bir sohbetimizde paylaştığı “dünyada bugün bilgi kıtlığı yok, aksine, aşırı bir bilgi akışı var; olmayan şey filtreleme mekanizması” ifadesiyenilik arayışımıza yön veren şeylerden biri oldu. filtrelemek, belirli kriterlere göre seçimde bulunmak, seçilen konuları öne çıkartmak.

Yazının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Web sitesi: https://140journos.com

Youtube adresi: https://www.youtube.com/user/140journos

KUZEY

XCfuPH6EzSvH8aPu4zb

NOa_nTdaXCfuPH6EzSvH8aPu4zb

KADERİN ÜSTÜNDE BİR KADER

cCGQdscYGnBi_s98QrQ

cCGQdscYGnBi_s98QrQ&index=2

3,4,5,6. Videoları da bulunmakta.

ghZ_Bx2qs3Y8z-EBmc9

ghZ_Bx2qs3Y8z-EBmc9&index=2

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Politik videoları kahvede vatan kurtarmadan hallice olsa da geri kalan videolarını keyifle izledim, ara ara açıp yeni video eklemişler mi diye bakarım bu kanala. Tavsiye ederim. Özellikle şehirden kaçanlar videosunda yerlilerin ''şehrin tükürdüğü insanlar'' benzetmesini çok anlamlı bulmuştum..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Politik videoları kahvede vatan kurtarmadan hallice olsa da geri kalan videolarını keyifle izledim, ara ara açıp yeni video eklemişler mi diye bakarım bu kanala. Tavsiye ederim. Özellikle şehirden kaçanlar videosunda yerlilerin ''şehrin tükürdüğü insanlar'' benzetmesini çok anlamlı bulmuştum..

Politik videolarını şahsen ben ayrı bir seviyorum. Özellikle gündemin bu kadar kolay değiştiğini ve olan bitenin bu kadar çabuk unutulduğunu kafama dank ettirmiştir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...