Jump to content

Uçuş Yağı

Kont

Önerilen Mesajlar

on-flying-ointments.jpg

Uçuş yağları bin yıllardır Paganlar, Şamanlar ve cadılar tarafından beden dışı deneyime yardımcı olması amacıyla kullanılmıştır. Vizyon görümü, 3. gözün aktifleştirilmesi, lucid rüya gibi alanlar da uçuş yağlarının kullanım alanlarına örnek verilebilir.

Uçuş yağları hazırlanırken kullanılan en gözde bitkiler nightshade ailesine aittir. Adamotu, datura, güzelavrat otu gibi bitkiler nightshade ailesindendir, zaten cadılık ve büyü pratiklerinde bu bitkilerin her biri özel unvanlara sahiptir fakat oldukça zehirli ve ölümcül olabildiklerini de belirtmeliyim. Bir baz yağ (zeytinyağı, ayçiçek yağı vb.) ve merhem kıvamına getirmek için balmumu kullanarak hazırlanan bu yağlar daha sonra transdermal yolla yani deri üzerine uygulanarak vücuda alınır. 3. göz bölgesine ve salgı bezlerinin üzerine sürülen merhem daha sonra kişinin algı düzeyinde değişime yol açarak astral seyahat gibi eylemleri kolayca gerçekleştirmesini sağlar. Forum kurallarına uygun olup olmadığını bilmediğimden tam bir tarif vermiyorum, çünkü dediğim gibi bu bitkiler doz aşımında ölümcül sonuçlar doğurabiliyor ve doz aşımı yapmak gerçekten çok basit.

Ben pratik çalışmalarımda bir süredir uçuş yağlarından yardım alıyorum ve sonuçların inanılmaz güzel olduğunu söyleyebilirim. Özellikle astral seyahat ve 3. göz çalışmalarımda kullanıyorum. Var mıdır başka uçuş yağlarıyla çalışan, deneyimlerini anlatmak isteyen?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Şanslı El Yağı ve Gamblers Oil Yapımı

(Yabancı kaynaklarda bilhassa şans büyülerinde sıkça şanslı el yağı geçiyor, bunun şanslı el denen bir biti ile yapıldığını biliyor ama bir türlü ne olduğunu bulamıyordum. Özellikle gamblers oil yani kumarbazlar yağı yapımında da kullanımına denk geliyordu. Daha sonra bu şanslı el dediğimiz bitkinin bizim bildiğimiz salebin yapıldığı orkide kökü olduğunu keşfettim. Bizim klasik salebi de bu yağı yapmada kullanıyorlarmış. Yalnız burada önemli bir nokta var. Salep dediğimiz şey sadece orkide kökün

, Yer: Witchcraft

• Defetme ve Defetme Büyülerinin Temeli olan Defetme Yağı Yapımı

DEFETME   Defetme, hem cadılık çalışmalarında hem de büyücülük uygulamalarında muhakkak bilinmesi gereken bir majikal uygulamadır. Hemen hemen her kültürün kendine has bir defetme ritüeli mevcuttur. Defetme ritüeli düzenli olarak uygulanmaksızın korunma büyüleri ve çalışmaları yapmanın pek bir anlamı yoktur. Çünkü bir musallat veya istenmeyen bir enerji olduğunda öncelikle onun defedilmesi yani uzaklaştırılıp kovulması ardından korunma çalışmalarının yapılması elzemdir. Defetmeksizin yapıla

, Yer: Witchcraft

• Astral uçuş için mısır ritüeli

Mısırlılara göre fiziksel ve ruhani bölgeler de dahil en az 9 boyut vardır. Bu ritüel ile boyutlar arası astral geçişlerin uyarıla bilineceği gibi hayal alemindeki hayatınızı yeniden canlandırmanıza ve bilinçli rüya yetinizi tetiklenmesine de sebep olabilir. Gece yatmadan önce uygulanır.     Kaynak: Hebet en ba: The Egyptian Mystical Rites Not(bilgi amaçlıdır, konuyu irdelemek isteyeler doğrudan kaynaktan araştırmalıdır)  

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Domuz yağı

Merhaba arkadaşlar, aslında bakarsanız ben bu forumun çok eski bir üyesiyim. Sadece bir kaç format ve sıkıntılı günlerden sonra şifremi bir türlü bulamadım. Her neyse;   Oturma odasına 5 ay önce badana yaptık, pek misafirimiz de gelmez. Badanadan sonra rahat 3 ay boyunca koltuk hiç yer değiştirmedi, zaten epey ağır ve gereksiz bir durum olurdu. Bundan 1 2 ay önce büyük bir temizliğe kalkıştık, resim atmama gerek var mı bilmiyorum ama koltuğun tam arkasında kalan duvar da yemek tabağı büyüklüğün

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Temel Yağlar - Fındık Yağı

Eril enerji ile ilişkilendirilen bir yağdır.   Gezegensel anlamda enerjisi Güneş ile ilişkilendirilir. Şans enerjisi ile alakalı bir yağdır. İyi şans ve dilek uygulamalarında çok iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir.   Hamilelik ile de ilişkilendirilir. Eril enerji ve hamilelik olgusu... Evet, doğru. Sert kabuklu yemişler ve birtakım semboller uzun bir zaman boyunca hamilelik ile ilgili ritüellerde kullanılmış.   Alıntıdır

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...