Jump to content

Bir kağıdı levite etme...


sare

Önerilen Mesajlar

Şimdi Konuya girmeden Önce Şunu Belirtmek İsterimki Levitasyon Basit birşey değildir.

Levitasyon yapabilmek İçin telekinezide belli bir düzeye gelmek gerekir Cisimleri oynatmak levitasyona göre çok basit birşeydir.

Kıyaslandığında ikisi Cisim ilerletmek Çocuk oyuncağı kalır.

 

Levitasyon yapabilmek İçin İlk önce Kişinin enerjisinin Yüksek olması lazım 1'inci kural bu.

2'inci Kural enerjisini Hissedebilmesi Lazım.

3'üncü Kural enerjisini Hissedip kontrol edebilip yönlendirebilmesi Lazım.

4.'üncü Kural Odaklanmanın ve konstrasyonunun en iyi derecede olması Lazım.

 

Bunları anladıysak güzel.

 

 

Şimdi bize lazım Olan bir Adet Ufak Bir kağıt parçası.

 

Gelelim tekniğe: Vcüdumuzu Masmavi fakat renk farketmez. Enerji ile kaplı olduğunu hayal edin. 2 veya en fazla 3 dakika olsun.

 

2. Bu Enerjinin Omuzlarınıza aktığını ve ordan kolları ve ordan dirseklere ve ordan bileklere ve ordan ellere ve ordan Ufak kağıt parçasına aktığını düşünün. Vcudunuzu ve kağıt parçasını masmavi olarak düşünmekten daha ziyade hayal ediyoruz 3 dakika yeterli olacaktır.

 

3. Elimizle ufak kağıt parçasının arasındaki enerji bağını hiç koparmayın.

 

4. Şimdi kolumuzu nereye haraket ettirirsek enerji bağının Ufak kağıt parçasını havalandırdığını imaje ediyoruz ve kaldırıyoruz ve kağıdı kendi emrimiz altına alıyoruz.

 

Kağıdı haraket ettirirken sakın beyninizden enerji bağını çıkarmayın yani o bağı koparmayın o zaman kağıt parçası yere düşer.

 

Bu teknik İleri Seviye bir tekniktir.

Bunu başarabilmek İçin Telekineziyi Yalayıp yutmuş olmak gerekir.

 

İkinci Bir Levitasyon tekniği: Ufak kağıt parçasını önünüze koyun ve 5 dakika yoğunlaşın ve o kağıdın her yerden tutup yukarıya doğru kaldırdığınızı düşünün. bunu yaparken elinizin teki kağıdın üstünde olsun ve arasında 5 cm fark olsun. Kağıdın her tarafından tutup yukarı kaldırığınızı düşünürken enerji bağını kesmeyin ve elinizi yukarı doğru yavaşca kaldırın işte o zaman kağıtta haraketlenme ve kalkış göreceksiniz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Evde Parşömen Kâğıdı Nasıl Hazırlanır ?

   Öncelikle merhaba herkese, Eğer not almayı çok seven, binlerce A4 kâğıdını notlarınızla doldurmuş biriyseniz ya da benim gibi burada yeni başlayanlardansanız ve öğrendiklerinizi kokulu dolma kaleminizle güzel güzel not etmek istiyorsanız bu konu hakkında size bir fikir vermek istedim. Gittiğim yerlerde parşömen kâğıdını aradım aradım,bir türlü bulamadım.. Daha sonra da izlediğim bir videoda gördüm bunu. İlgimi çekti. Siz de el/ev yapımı kahve kokulu, güzel mi güzel bir parşömen kâğıdınız olsun

   , Yer: Plastik Sanatlar

  • İkna Etme yada Kabullendirme Büyüsü Var mı ?

   Arkadaşlar bildiğiniz bir kabul ettirme büyüsü yada majikal çalışma var mı ? Yani istediğin birşeye karşı taraf karşı çıkıyor kabul etsin çıtını çıkarmasın diye ...

   , Yer: Witchcraft

  • Aşık Etme Muskası (Kaynak : Dr. Snake'in Voodoo Büyüleri Kitabı)

   Merhaba arkadaşlar.İlk kez elimde olan bir kitaptan bir büyü paylaşacağım uzun süreden beri foruma üye olmama rağmen.Bu büyü hoodoo kategorisine giriyor sanırım.(Kitap da en azından böyle geçiyor.) Dr. Snake'in Voodoo Büyüleri Kitabı'nı internet üzerinden de bulabilirsiniz Türkçe olarak. Büyünün doğruluğu ve kesinliği hakkında bir fikrim yok çünkü henüz denemedim fakat çok kısa bir süre içinde denemeyi planlıyorum( sadece işe yarıyor mu amaçlı değil, belli bir amaç için).Sorularınız olur ise el

   , Yer: Witchcraft

  • Yorum Takip Etme Nasıl Yapılır? Gönderdiğim Özel Mesajlar Giden Kutusunda Gözükmüyor?

   Merhaba başlıktan da anlaşılacağı gibi konulara yazdığım yorumları cevap gelmiş mi diye veya bir başka kişinin yorumlarını kontrol etmek istiyorum.Diğer sorunum sorum da özelden mesaj attığım kişinin benim giden kutusunda gözükmemesi ..Bazen acaba özelden attığım mesajlar gidiyor mu boşuna mı yazıyorum gönderdiğimi mi sanıyorum gibi düşüncelere kapılıyorum : ) Yardım ederseniz tek ben değil konuyla ilgisi olan her kişiye yardım etmiş olursunuz : )

   , Yer: Site Kullanımı

  • İntihar Etme Düşüncesinden Kurtulun!

   Ben de düşünmüştüm bir zamanlar;ama o zamanlar gücümü toplayamadığım zamanlardı. Rapit(senin konu başlığın olduğu için özel muamele );dostum sana benden birkaç tavsiye vereyim... İntihar fikri aklına geliyor;ama intihardan sonrası çevreni dusunuyor musun?Yani sen ölünce insanların arkandan ağlayıp ağlamayacağını merak ediyor musun??Evet diyorsan eğer; İnsanların sana önem vermesini istiyorsundur,onlara kendini sevdirecek olacak sensin ama su ana kadar sevdiremediysen bundan sonra da cok fazl

   , Yer: İnsan Psikolojisi

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...