Jump to content

Kısa kısa burçlar...


sare

Önerilen Mesajlar

KOÇ: Bir Koç tarafından sevildiyseniz, bir daha öyle sevilmiyeceğinizi bilirsiniz. Bundan sonraki tüm sevgiler size az gelir..

 

 

BOĞA: Yalnız Boğa iyi duvar örmüş kimseler giremiyor içeri, o da çıkamıyor zaten.

 

 

İKİZLER: Şu bir gerçek ki; birilerini incitmek İkizler’in yapacağı en son şeydir... Şu da bir gerçek ki; eğer incitiyorsa yapmışsınızdır çok şey.

 

 

YENGEÇ, Normal olmayan insanları daha çok seviyor. Hele psikolojisi bozuksa, en sevdiği.

 

 

 

ASLAN, çözemediği ipi kesiyor, bükemediği bileği öper mi sence.

 

 

BAŞAK en merhametli burçtur, her hatanızı defalarca affeder çok kırılsa bile. Fakat ona kasten tek bir yanlış bile yaparsanız af beklemeyin.

 

TERAZİ: Zeki olduğu kadar cesur, cesur olduğu kadar gururludur bir Terazi. Gayet sakin, özgürlüğüne düşkündür. Cam gibidir, kırarsanız keser.

 

AKREP’in kaldı işte; çayı bardakta. Çocukluğu sokaklarda. Mutluluğu kursağında. Sevdikleri uzaklarda. Gülüşü fotoğraflarda.

 

 

YAY özgürdür, ısrar edilmesinden, üstelenmesinden, üzerine gelinmesinden ve devamlı bir şey istenmesinden hiç hoşlanmaz.

 

 

OĞLAK: Bir hıçkırarak ağlamak çok kötüdür birde ağlayamayacak kadar acıya alışmış olmak. Oğlak burçları bunu çok iyi bilirler.

 

 

KOVA bir şeye sinir olunca önce gülerek tepki verir. Sonrasında ne yapacağı meçhul. Ya hemen yumuşar ya da hemen patlar. Duruma bağlı.

 

 

 

BALIK'ın bir içi var, bazen deniz bazen de bir kaşık su. Bir yarası var, bazen gökyüzü, bazen kaldırım taşı. Balık'ın bir hüzün var, masmavi.

 

 

 

KOÇ’lar, genelde duygularını içine atar, içine atar daha sonra yine içine atar. En sonunda ise delirir, dayanamaz ve patlarlar.

 

BOĞA: Bazı insanlar Boğa’nın herşeyiydi, hiç olmayı seçtiler.

 

İKİZLER: İnsanların düzenli ilişkisi var. İkizler’in düzenli konuştuğu birisi bile yok. Onun uykusu bile düzenli değil.

 

 

 

YENGEÇ: Güçlü olmayı Yengeç seçmedi, sürekli güçlü olmak zorunda bırakıldı. İşte tam bu yüzden şimdiki iplemez tavrı kimseyi gücendirmesin.

 

 

ASLAN;

 

1-Genellikle şanssız.

2-Sevdiklerini sahiplenir.

3-Sarılmaya ihtiyacı var.

4-Özlediği birini göremiyor.

5-Ruh hali: Çok yorgun.

 

BAŞAK: Bir Başak kolay kolay birini sevip ona bağlanmaz.Çünkü kimseye kolay kolay güvenemez. Sana bağlanmışsa nasıl şanslısın düşün artık.

 

TERAZİ her şeye karşı gülerek tepki veriyor, resmen delirmişliğin zirvesi.

 

 

AKREP denemekten yorulduğu zaman, yalnızca çeker gider, kavga olmadan, tartışma olmadan ve hatta bazen elveda bile demeden.

 

 

YAY’ların hisleri çok güçlüdür. Aklından geçenleri nereden biliyor diye şaşırıp kalırsınız. Adeta akıl okurlar.

 

 

OĞLAK zor sever ama severse kolay vazgeçmez. Rahatına düşkündür. Bir şey olmayınca zorlamaz. Zor karar verir ama her zaman doğru karar verir.

 

 

KOVA, özlemekten psikolojisi bozulma noktasına kadar gelse bile hep sabreder ve sizden bir adım bekler ne kadar sevdiğinizi görmek için.

 

 

BALIK, onu anlamaya tenezzül etmeyen kişilere anlaşılmak için çok çabaladı,şimdi onlar anlaşılmak istiyor ama Balık duvarları daha çok seviyor.

 

 

 

 

 

 

İLİŞKİ DURUMUM;

 

KOÇ: Kara sevda

BOĞA: ..loading

İKİZLER: Ellerim bomboş

YENGEÇ: Yalnız

ASLAN: Evli ama neden?

BAŞAK: Odalarda Işıksızım

TERAZİ: Bir zaman hatası

AKREP: Arzular arsız

YAY: Perişanım şimdi

OĞLAK: Elbet birgün buluşacağız

KOVA: Özlüyor

BALIK: Can bedenden çıkmayınca

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Dünyanın her yerinden kısa filmler

   Dunyanın her yerinden çeşitli kategorilerde inanılmaz güzel kısa filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz..   Burada

   , Yer: Kısa Film

  • Yükselen Burçlar

   YÜKSELEN BURÇ VE KİŞİLİK OLUŞUMU Kişilik özellikleri yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanacağımız yeteneklerimizi tanımlar. Kişilik, Ben'i oluşturur ve bize birey duyumu verir. Başka insanlardan ayrıcalığımızı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir. Bu kaba portre içinde fiziksel görünüm ile dışa vurum ve tavırlarımız yer alır. Bize doğal olarak nasıl donatıldığımız duyumunu verir. Ayrıca, kendimize güveni veya güvensizliği oluşturan ruhsal portremiz de bundan güç alır. Yükselen Burç bizi b

   , Yer: Burçlar

  • 20. İzmir Kısa Film Festivali

   Kültür Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bayraklı Belediyesi, Buca Belediyesi ve Konak Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleştirilen festivalde bu yıl Türkiye’de ikincisi düzenlenecek olan sinema ve film ekipmanları fuarı da yer alacak. Ön jüri değerlendirmesi sonunda finalist olarak belirlenen filmleri bu yıl yönetmen Ömür Atay’ın başkanlığındaki jüri değerlendirecek. Ulusal yarışma filmlerini belirleyecek jüri üyeleri belli oldu Ulusal kurmaca kısa filmler için

   , Yer: Pano

  • Sabancı 4.Kısa Film Yarışması

   Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması’nın teması 2019 yılı için "Dijital Yalnızlık" olarak belirlenmiştir.     TARİHLER   [TABLE=width: 606] [TR] [TD]Başvuru başlangıç tarihi[/TD] [TD]5 Temmuz 2019[/TD] [/TR] [TR] [TD]Başvuru bitiş tarihi[/TD] [TD]22 Kasım 2019[/TD] [/TR] [TR] [TD]Finale kalan eserlerin açıklanacağı tarih[/TD] [TD]24 Aralık 2019[/TD] [/TR] [TR] [TD]Finale kalan eserler için gerekli belgelerin teslim tarihi[/TD] [TD]3 Ocak 2020[/TD] [/TR] [/TABLE]     Ayrıntıl

   , Yer: Kısa Film

  • Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi - Ayfer Tunç

   Tam bir Türk işi inşaat klasiği olan hastane binası, aylar süren tadilatın sonunda hizmet vermeye başladı. Ama nihayet yeni haline uyum sağlamıştı ki, bu kez devlet fikir değiştirdi, Burası sadece ruh sağlığı hastanesi olsun, denildi. Hadi, yeni baştan tadilatlar yapıldı, oraya buraya merdivenler, bazı bölümlere gidebilmek için ara geçişler eklendi, artık binada bulunmalarına gerek kalmayan poliklinikler, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve daha bir sürü bölüm iptal edildi; derken Çetin Kansız’ın

   , Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...