Jump to content

Önerilen Mesajlar

boynuzsuzgeyikler

ajin_by_zzyzzyy-d9q449v.jpg

Yapım yılı: 2016

Şu an 3. sezonu beklemekteyiz

Konusu:

Ajinler ölemeyen insanlardır... 17 yıl önce ilk olarak Afrika'da savaş alanında görüldükten sonra, toplum içinde bu türe ait birçok kişi keşfedilir. Çok nadir olduklarından, hükümetler onlardan birini bulup getirene büyük miktar ödül verirler. Ve sürekli üstlerinde araştırma yaparlar. Günümüzde ise liseli bir genç, sıradan bir yaz tatili beklerken hayatı hiç ummadığı bir şekilde değişir...

Tanıtım:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ellerine sağlık hiç sevmem ilgimi çekmez bilirsin ama paylaştıklarına göz atıyorum biraz daha izlersem belki boş vakitlerde başka bi şey yapmak amaçlı izlediğim bi anime filmleri koleksiyonu yapabilirim

Çok devrik kurdum cümleyi hahahah ama olsundu

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
boynuzsuzgeyikler

Sinema bitti artık. Konular sıradan ve birbirinin tekrarı. Senede 2 bilemedin 3 tane güzel film çıkıyor. Ancak bunlarda öyle değil. Çizim olduğu için aklın sınırlarını zorlayabiliyorlar. Uçuk kaçık bütçeler gerekmediği için düzgün yapabiliyorlar. Sanılanın aksine de bir çoğu yetişkinler için yapılıyor. Ön yargıları kırmak gerek. Vakit kaybetmeden başlamalısın anime izlemeye.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya biliyorum yetişkinlerde izliyorum tamam ama beni sarmıyor işte yoksa bi önem yargım yok. O gün bile 30 saniyelik şeyin 40 dk analizini yaptım ben :rofl: ama buna da boş vaktim de bi bakacağım sevmesem bile En azından bilgim olsun her şey her bilgi aslında bir kültürdür genel kültür derler ona da bunda da ufak çaplı bi anime kültürüm olsun

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• İnsan Hayvanat Bahçeleri! (Human Zoo)

http://www.youtube.com/watch?v=ymO_Sr6fmKM

, Yer: Gnoxis Cafe

• “The Human Body”Sergisi

“İstanbul Akvaryum Bilim Merkezi” ’nde Gforce Exhibitions’ ın heyecan verici, tam ve kısmi insan vücudu örnekleriyle, Haziran sonuna kadar devam edecek olan “The Human Body” sergisi, diğer sergilerden farklı olarak kendinize bakış açışınızı değiştirecek. Dünyanın çeşitli yerlerinde milyonlarca insanın ziyaret ettiği “The Human Body” sergisi adeta kusursuz bir makina olarak işleyen insan vücuduna çarpıcı bir yolculuğa çıkarıyor. İnsan bedeninin mucizevi işlevlerini üç boyutlu olarak sunan se

, Yer: Pano

• Being Human

Vampir,kurtadam ve hayalet 3 arkadaş normal insanlar gibi yaşamaya karar verir ve beraber bir eve çıkarlar.   Sam Witwer vampir (Smallville), Meaghan Rath hayalet (The Assistants), Sam Huntington kurtadam (Superman Returns) rollerinde.Ayrıca Sam Witwer'ın Aidan karakterinin akıl hocası rolünde Lost dizisinden tanıdığımız Mark Pellegrino var.   http://img220.imageshack.us/img220/4135/aidan.jpg   http://img15.imageshack.us/img15/5114/joshgr.jpg   http://img221.imageshack.us/img221/4919/sallyh.

, Yer: Televizyon

• Human Harvest

Grubun temelleri 2006 yazında Sert agresif ve brutal Death Metal yapmak amacıylaizmirde atldı. Ozan(davul) ve Ozan(vokal)'ın öncülüğünde atıldı.Daha sonra bass gitara aynı zamanda kendi gruplarında da(Diabolical) bass çalan Emre geçti.Ritm ve lead gitara ise Dim Vision grubunda yer alan Andaç ve Emre geçti.İlk aşama olarak coverlarla çalışmalara başlayan grup aynı zamanda beste çalışmalarınıda devam ettirdi.İlk konserini İzmir Punta Rock Bar'da 9 Eylül Üniversitesi BEF Rock Topluluğu'nun etkinli

, Yer: Amatör Gruplar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...