Jump to content

Yapamadıklarınız

AbraKadabra

Önerilen Mesajlar

Hayatınız boyunca neyi veya neleri yapamadınız.Yaptıklarınız ile ilgili ayrı başlık açılabilir ama ben seçimimi bu yönde kullandım.

Ben mesela ilkokulda matematik derslerinde pergel ile daire çizemezdim bir türlü.komik ama gerçek.Bir tane bile çizebildiğim daire hatırlıyamıyorum:D

Mesela basketbol oynarken turnikeye giremezdim.Senelerce turnikeye giremedim daha hâla yapabildiğimden emin değilim:D

Ha bide en komiği , sıkı durun geliyor. Ağzımda sakız şişiremezdim.Hayatım boyunca sadece 1 kere sakız şişirip patlattım.Daha da yapamadım:D

İşte, size hayatınızda neleri yapamadıklarınızı söyleme ile ilgili bir başlık. Katılınız lütfen..:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahaha... güzel başlık olmuş. Düşüneyim.

Çarpım tablosunda 6,7,8 rakamlarının kombinasyonlarını hala ezbere bilmiyorum. Bi tık ileri bi tık geri gidiyorum da buluyorum. Ezberleyemedim.

Ezberleyemediğim bir başka şey de TC kimlik numaram. Arada ezberleyip sonra tekrar unutuyorum. Bi gün başım belaya girecek.

Anlayacağınız ezber işi sıkıntılı ben de. Ezberlediğim şeylerden de şüphe duyuyorum.

Şimdilik bu kadar yeterli. :D

Aslında daha neler çıkar neden aklıma gelmedi ya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

- Profiterol kelimesini yazmama rağmen ne zaman okumak istesem '' Poftorol yada Proftol '' gibi anlamsız cümleler istemsiz çıkıyor ağzımdan. Gariptir '' Profilo '' derken hiç sıkıntı yaşamıyorum.

- Ne zaman şeftali soymak istesem elime beyaz doktor eldiveni giymem gerekiyor, o zamanda yarısı mundar oluyor şeftalinin, beceremiyorum bir türlü.

- Makine mühendisiyim, makinenin kralını yapıyorum ama gel gelelim ne zaman kağıttan uçak yapmaya kalksam her seferinde bir kanadı ile diğer kanadı kıvırırken üst üste gelse hep ebatları aynı olmuyor delirmek üzereyim.

- Yıllardır deniyorum ama hala daha bir kere bile şu reklamlardaki gibi sucuklu yumurta pişiremedim. Hani yuvarlak ve eşit aralıklı sucuklar iki sarı tam pişmiş yumurtanın etrafında simetrik olarak yerleşir ya, olmuyor aq'yim.

Yapmak istediğim ;

640x467.jpg

Aslında olan ; '' Lanet olsun böle işe ''

sucuklu-yumurta.jpg

Şimdilik bu kadar.. Esenlikler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...