Jump to content

Önerilen Mesajlar

İlk Arınma Gecesi filminde, Amerika'da yapılan birinci arınma gecesine geri dönülüyor. Amerika'daki suç oranını yılın geri kalanında %1'in altına düşürebilmek amacıyla 12 saat boyunca tüm suçlara göz yumulacağı bir gece fikri, psikolojik bir deney olarak sınırlı bir bölgede denenmek üzere ortaya çıkmıştır. Ancak devletin aşırı şiddet yanlısı tutumunu dışlanan kesime yansıtması, deneyin şehir sınırlarını aşıp bir salgın gibi tüm ülke sathına yayılmasıyla sonuçlanacaktır.

Tür: Bilim Kurgu , Aksiyon , Korku

Vizyon Tarihi:20 Temmuz 2018

Yapımı:2018 - ABD

Süre: 97dk

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Cuma gecesi yaşadığım olayı yorumlar mısınız?

İyi akşamlar abilerim ablalarım, öncelikle belirtmek istiyorum okuduğum olayların çoğunu inandırıcı bulmamışsınız vs. yalan söylemekten ve yalan söyleyen insandan nefret ederim sadece tarafsız bir şekilde yorumlarsanız sevinirim. Cuma gecesi saat sabah 5 civarı yatmaya hazırlanıyordum laptopumla yatağımda uzanıyordum. Kapıdan anahtar sesi geldi dedim herhalde yamuk durmuş düzelmiştir 1 oldu 2, 3 korktum haliyle başıma hiç böyle bir şey gelmemişti neyse laptopu topladım yatağıma yattım telefo

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Yüklerden Arınma Büyüsü

Her birimizin bu yapay sistem içerisinde binlerce gündelik sorunu var, kirayı yetiştirme derdi, ses kirliliği, şehrin, insanların ve toplu taşımanın üzerinizde bıraktığı ağırlık... Bununla birlikte dünyaya daha ilk gelişinizle beraber, insan doğasına hizmet etmeyi çok uzun zaman önce bırakıp her şeyi yozlaşmaya sürükleyen bu sistemin, insanlar, olaylar, durumlar aracılığıyla bilincinizde, kalbinizde açtığı bolca yara var. Bazı yaralar ise doğal döngünün bir ürünü, ölüm, hastalık vs... Ölümü

, Yer: Witchcraft

• Z -ponopono Arınma Yöntemi Nedir ? Nasıl Uygulanır ?

Z -ponopono Arınma Yöntemi Nedir ? Nasıl Uygulanır ?   Bilinçaltımızın arşivinde birikmiş bütün eski ve zararlı kalıplar, duygular, düşünceler, inançlar aynı bilgisayarımızdaki virüsler gibidir ve sürekli hata yapmamıza neden olur. Z-PONOPONO yöntemi ise aynı anti virüs programı gibi işlev görür. Z -ponopono yönteminde bilinçaltımıza belirli anahtar cümleler yükleriz. Bu anahtar cümleler “Özür dilerim, beni afet, teşekkür ederim, seni seviyorum.” cümleleridir Bildiğiniz gibi bu cümleler

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Turkish Halloween: Bocuk Gecesi!

Hıristiyan aleminde 31 Ekim geceleri herkesin birbirinden korkunç kostüm ve makyajlarla sokağa döküldüğü 'Cadılar Bayramı'nın (Halloween) bir benzeri de Ortaçağ'dan kalma bir Balkan geleneği olarak Edirne'de yaşatılıyor         http://icdn.posta.com.tr/editor/HD/2/2/2014/fft2mm4213933.jpg             Edirne'nin Keşan ilçesine bağlı Çamlıca beldesinde, Ortaçağ’dan kalma bir gelenek olan ve ’Edirne’nin Cadılar Bayramı’ olarak bilinen ’Bocuk Gecesi’nde, birbirinden ilginç ve korkutucu kıyafetl

, Yer: Dinler ve İnanışlar

• Arınma ve Enerji Alanını Güçlendirme Teknikleri

Hayat Enerjisi İle Duş Alma Tekniği     Bu tekniğin amacı, hayat enerjisini sistemimize davet edip fizik ve enerji bedeni arındırmak, enerji alanımızı güçlendirmektir. Bu teknik zihni ve enerji alanını güçlendirir. Her yerde uygulanabilir ve uygulayanı meditatif bilinç haline sokar. Özellikle şifa uygulamalarından önce meditatif bilinç haline geçmek aktarılacak tesirin gücünü artırmak bakımından oldukça önemlidir. Aşağıdaki uygulama bütününü günde 3 veya 4 kez tekrarlayabilirsiniz.   1.Ayakta

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...