Jump to content

Önerilen Mesajlar

boynuzsuzgeyikler

Tek tük de olsa Netflix in başarılı filmlerinden biri. Eğer sürprizleri ve bilim kurguyu seviyorsanız bu filmi izlemenizi tavsiye ederim.

 

tukenis-1532696697.jpg

 

Yapım yılı : 2018

 

Oyuncu kadrosu:

 

Lizzy Caplan

Michael Pena

Emma Booth

Isral Broussard

Mike Colter

 

Konusu :

 

Günümüzden çok da uzak olmayan bir gelecekte Peter'ın hayatı her gün aynıdır. İşçi sınıfındaki Peter, her gün işe gitmekte, ailesiyle zaman geçirmekte, arkadaşlarıyla görüşmektedir. Ancak bu rutinini bozan tek bir şey vardır; geceleri gördüğü korkunç kabuslar. Neden gördüğünü anlamlandıramadığı ve ne ifade ettiğini bilmediği bu kabuslar Peter’ın hayatını dengede tutmasını zorlaştırmaktadır. Gördüğü rüyalar yüzünden oldukça bunalmış olan aile babası, rüyalarının gerçeğe dönüştüğünü görünce en büyük kabusu ile yüzleşmek zorunda kalır. Dünya büyük bir istila altındadır. Dünya dışı bir güç gezegeni imha etmek üzeredir. Ailesi ile birlikte hayatta kalmak için savaşan Peter, ailesini korumak için kabuslarını kılavuz olarak almalı ve gördüğü kabuslar gerçekleşmeden istilayı durdurmalıdır...

 

Fragman:

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2. filminde olabilir izlemedim henüz. İlk filminde hatırlamıyorum o adamı.

 

2. filmini ben de izlemedim henüz ama ilk filminde ant man'in arkadaşı olan adam o adam. şimdi baktım da googledan, michael pena yaz çıkıyor zaten..

Bu tükenişin yorumlarına baktım o derece övmemişler ama izliyorum yinede. :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Tükeniş

   Tedirgin edici bir terk ediliş asılı bu gün gökyüzünde. Pusular kuruluyor dağlarda, seziyorum. Ölüm yatağımın altında kol gezen bir canavar, biliyorum. Kavgamı soruyorlar bana, güneşi sunduklarını söylüyorlar, öyleyse neden kapkara geçiyor günlerim? Gülmeyen çocuklar kaldı geriye sadece, gülenler son hasada kurban gittiler, dünya karnını doyurdu onlarla. Yalnızlık ilaç mıdır? Yoksa hastalığın kendisi mi? Kapıyı açıyorum, bulutlar odama doluyor. Bir şair alevlerin arasından haykırıyor,

   , Yer: Not Defteri

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...