Jump to content

Annem ile aramdaki bağ!

nilay2

Önerilen Mesajlar

Geceleri annem sürekli beni rüyasında görür. Daha doğrusu şöyle anlatayım biz dört kişilik çekirdek aileyiz evlât olarak küçük olan benim. Annemin bana hamile kalacağı gece babamla iki kere birlikte olması iddiası var ancak babam bunu inkâr ediyor sadece bir birliktelik yaşadıklarını savunuyor. Her neyse ben doğduktan sonra annem sürekli babam kılığında bir ruhani varlığın geldiğini belirtiyor. Doğruluk payı varmış çünkü annem odada onunla yatarken babam televizyon başında uyuyor olurmuş hep. Ben büyüdükçe evde olan tek şey aile kavgası ve bolca elektronik aletlerin bozulması durumu. En sonunda yeni taşındığımız evde duş kabini tuz buz olunca annem çok işkillendi. Kadıköyde bir falcıya daha doğrusu ruhani şeylerle uğraşan parapsikolojiye ilgilenen bir kadına gittim. Bana söylediği tek şey bu olan negatif enerjinin annemle aramdaki bağdan geldiğini 4 kurşun döktürüp 3 ünü toprağa 1 ini denize atmaktı. Aradan zaman geçti ve kabul etmek gerekirse çaba sarfetmedim. En sonunda kendi açımdan psikolojim darmadağın olduğu için muska yaptırıp takmak zorunda kaldım. Annem bensiz o kadına gittiğinde annemi benim ismimi verip tanımış olması baya ürküttü. Aradan zaman geçti ve annem tam burada beni rüyasında görmeye başladı. Gördüğü şey sürekli karanlıkta anneme bağırarak elinden tutmaya çalışmam ve annemin bana senin o tarafa geçmene izin vermeyeceğim diye bağırmasıyla son buluyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Yılanlar ile aramdaki iletişim ve bağ

Merhabalar size yaşadığım olaylar döngüsünden biraz bahsetmek istiyorum dünyılan besleyen bir arkadaşıma gittim ve evde olan yılan isteklerime resmen cevap veriyordu bu olay olurken aklımdan bir. Anım geçti 12-13 yaşlarındaki bir olay ölü bir yılan bulmuştum kafası taşla ezilmiş, ve o gün o yılanın yaşadığı acıyı hissetmiştim aynı zamanda flashback ile ölüm anınını görmüştüm ama yaş küçük o zamanlar bu tarz konular hakkında bilgim ise yok ne olduğunu anlayamadım dün ise o yılanı kontrol etmeyi b

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Başka Boyutla Aramdaki Perde Kalkıyor Yardım Edin

merhaba arkadaşlar ben 18 yaşında üniversite öğrencisiyim.İslam dinine mensubum fakat her türlü görüş ve inanışa saygım son derece sonsuz ve öğrenmekten gocunmam.Paranormal konular hakkında araştırmalarım elbette var.Mesela gizli ilimler kitabından veyahut yıldıznamelerden faydalanırım.Burçlar doğrultusunda hareket eder ve gezegenlerin hareketleri ve etkisini dikkate alırım.Ama benim problemlerim başka boyuttaki varlıklarla alakalı.Son günlerde insanların "karabasan" olarak adlandırdıkları durum

, Yer: Rüyalar

• Bir hikaye...Annem hasta

Annem Hasta (Diken Diken Oldum Okurken)     Bir kadın evde tek başına yatıyormuş.O kadar çok hastaymış ki kalkıp telefona bile uzanamıyormuş, eşini aramak için.   Doktor o sırada hastahaneden evine yeni dönmüş.Bir çay yapmış kendine ve balkondan yağan yağmuru seyrediyormuş.Sokakta koşan 6-7 yaşlarında ki ufak kıza takılmış gözü.Ufak kız apartmana girmiş ve doktorun kapısını çalmış.Doktor şaşkınlıkla kapıyı açmış, karşısında üstü yağan yağmurdan sırıl sıklam olmuş ufak bir kız çocuğu duruyormu

, Yer: Şehir Efsaneleri

• Annem İçin~~YAĞMUR

SENİ ÇOK SEVİYORUM ..http://www.formistan.com/images/smilies/423423.gif   Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız Anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız Anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi Anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi   Anne güllerin bezemesi, gülden deste Anne sözümde tutuklu, tarifsiz beste Anne yanar yürek, can bitkin kafeste Anne hasret bağırda, anne içimde aheste   Anne ızdırabın adresi mahzun yüzün Anne baharda mazlum, hazanda güzün Anne

, Yer: Şiir

• Cin'in annem kılığında sevmesi..?

öncelikle şunu belirtmek isterim cinler 6 ay kadar boyunca bana uzaktan bile olsa etki edemezlerdi.. Bunun nedeni korunuyor olmam.. biliyorum belki saçma gelebilir size ama gerçekten etki edemezlerdi taaaa ki gördüğüm rüyaya ve şu bir kaç gün içinde olanlara kadar...   rüya içinde 3 kez rüya gördüm ve 3 kez sürekli tekrarlandı gördüğüm rüya...elektrikler gitmiş ve evin her yerine mum koymuşuz..hepsini yakmışız ama benim kaldığım oda şuan ki evimizde bulunmayan bir oda.. yatıyorum ve vücudum ka

, Yer: Rüyalar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...