Jump to content

Annem ile aramdaki bağ!

nilay2

Önerilen Mesajlar

Geceleri annem sürekli beni rüyasında görür. Daha doğrusu şöyle anlatayım biz dört kişilik çekirdek aileyiz evlât olarak küçük olan benim. Annemin bana hamile kalacağı gece babamla iki kere birlikte olması iddiası var ancak babam bunu inkâr ediyor sadece bir birliktelik yaşadıklarını savunuyor. Her neyse ben doğduktan sonra annem sürekli babam kılığında bir ruhani varlığın geldiğini belirtiyor. Doğruluk payı varmış çünkü annem odada onunla yatarken babam televizyon başında uyuyor olurmuş hep. Ben büyüdükçe evde olan tek şey aile kavgası ve bolca elektronik aletlerin bozulması durumu. En sonunda yeni taşındığımız evde duş kabini tuz buz olunca annem çok işkillendi. Kadıköyde bir falcıya daha doğrusu ruhani şeylerle uğraşan parapsikolojiye ilgilenen bir kadına gittim. Bana söylediği tek şey bu olan negatif enerjinin annemle aramdaki bağdan geldiğini 4 kurşun döktürüp 3 ünü toprağa 1 ini denize atmaktı. Aradan zaman geçti ve kabul etmek gerekirse çaba sarfetmedim. En sonunda kendi açımdan psikolojim darmadağın olduğu için muska yaptırıp takmak zorunda kaldım. Annem bensiz o kadına gittiğinde annemi benim ismimi verip tanımış olması baya ürküttü. Aradan zaman geçti ve annem tam burada beni rüyasında görmeye başladı. Gördüğü şey sürekli karanlıkta anneme bağırarak elinden tutmaya çalışmam ve annemin bana senin o tarafa geçmene izin vermeyeceğim diye bağırmasıyla son buluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...