Jump to content

Kişisel Diz Üstümü (Pc) mi Satıyorum ..

sidar

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar yeni bir laptop aldım kendime , eski diz üstümü satıyorum . 1 sene kullandım kendisini hiçbir arızası , geçim derdi ve loading tripleri yoktur . :D . Şimdi buradan tanıtım ve reklam da içerikli olabileceği için , açık bilgi vermeyeceğim . İşlemci , Ram ve Ekran kartı oldukça iyi . Hd ekran falan var . Çok rahat her oyunda oynanabilir . Çok uygun bir fiyata veriyorum . İlgilenen olursa özelden tel no mu rica etsin veyahut versin . Bu arada laptop ihtiyacınız varsa çabuk olun çünkü her an başkasına verebilirim . Siz forumdakiler az buçuk samimiyetimiz olduğu için size kıyak yapabilirim .. :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Doğum Tarihlerine Göre Kişisel Özellikler

1 Ocak – 10 Ocak   Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. safak_koca

, Yer: Burçlar

• Temel Cadılık Dersleri 2- Kişisel Cadılık İnisiyasyonu

Bu ritüel bir rahip ya da rahibe yardımı olmaksızın kendinizi cadılığa adamak için olan bir ritüeldir. Ve başlangıç için ihtiyacınız olan tek şeydir. Daha sonra, elementlerle olan bağınızı artırmak için onları hissetmek, dinlemek ve sevmek güçlerinizi daha da ileriye taşıyacaktır. unutmayın; bu uygulama sizi cadı yapmaz, sadece kapısını açar...gerisi size ve aklınızı kullanabilme sınırlarınıza kalmıştır.   1-sunağınızı hazırlayın ve köşelerine her elementi simgeleyen mumlardan ya da taşlardan

, Yer: Witchcraft

• Kişisel Gelişimimiz İçin Bir Yol: Psikosentez

Psikosentez, kendi yaşamlarının sahibi olmak isteyen ve kendi içlerinde süregelen psikolojik güçlere pasif olarak boyun eğmeyi ve kendi iç hulyalarının ya da dış etkilerin esiri olmayı reddedenler için bir psikolojik gelişim ve

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Sümer Kenti Ur’da Kozmetik ve Kişisel Bakım Aletleri

Kişisel bakım malzemeleri birbirinden farklı biçimlerde de olsa, M.Ö. 3000 yıllarından günümüze kadar, İngiltere topraklarından İndus Vadisi’ne kadar tüm antik dünyada kullanıldı. Neredeyse bütün yayımlar, bu tarihi eserlerin nasıl kullanıldığına dair bilgi elde edilemediğini belirtse de, tüm tahminler onların kozmetik amaçlı kullanıldığına işaret etmektedir.   Ur’da bulunan ve genellikle bakırdan yapılmış koni şeklindeki bu setlerin içerisinde tel bir halka üstüne yerleştirilmiş 3 veya 4 pa

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Sayfaya güncelle Uranüs, neptün ve plüton kişisel değildir!

Selam arkadaşlar...   Geçenlerde rast geldiğim bir makaleyi sizinle paylaşmak istiyorum.   Konu, dış gezegenler. Yani, Uranüs, Neptün ve Plüton.   Bu üç gezegenin, günümüzde çok yaygın ve bol keseden bir kullanımı var. O kadar ki, bir doğum haritasında neredeyse ilk bakılan ve yorumlanan gezegenler haline gelmiş durumdalar. Oysaki, astrolojide gezegenlerin sembolizmalarının yanı sıra, belli işlevleri, dahil oldukları bir kategori, ilgili oldukları ve olmadıkları konular ve her birinin ke

, Yer: Gezegenler ve Evler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...