Jump to content

la casa de papel

baris123

Önerilen Mesajlar

bu diziyi 3 gündür izliyorum şu anda 16.bölüme geldim geçen sene dünyada 1 numara olan bu dizi banka soygunu şeklinde geçiyo merak ettim izliyim dedim ve çok memnun kaldım sizde ne gibi etkiler yaptı paylaşında bizde bilek bence dizi hakkını vermiş güzel fazla spolier yapmıyım heyecanı kaçmasın tavsiye ederim :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Casa de mi Padre (2012)

http://www.impawards.com/2012/posters/casa_de_mi_padre_ver2.jpg  Armando Alvarez (Will Ferrell), Meksika’da bütün hayatını yaşamış ve babasının çiftliğinde çalışmaktadır.Armandonun kardeşi Raul iş adamıdır.Babasının borçlarını ödemek ve çiftliğin rehinini kaldırmak için kardeşiyle işe koyulacaktır.Fakat Meksikanın en korkulan uyuşturucu baronu Onza (Gael Garcia Bernal) ile bir savaşa girmişlerdir.     http://i1090.photobucket.com/albums/i363/Lnboobear/CasademiPadre2012480mmmmmm.png http://i1

, Yer: Filmler

• A Casa d'Irene

A casa d'Irene İtalyan besteci, müzisyen ve aktör Nico Fidenco'nun (d.1933) 1965 yılında bestelediği İtalyanca pop şarkısının adıdır. Parçanın adı İtalyanca'da "İrene'in evi" anlamına gelmektedir. Aynı yıllarda Fransız şarkıcı Sacha Distel de (d.1933 - ö.2004) La Casa d'Irène adı ile parçanın Fransızca bir cover'ını yapmıştı. Türkiye'de de Erkut Taçkın 1975 yılında Sevgi Sanlı'nın yazdığı Türkçe sözlerle aynı parçayı Beyaz Ev adı ile seslendirmişti.     Nico Fidenco / A Casa d'Irene (İtalyanc

, Yer: Diğer Müzik Türleri

• Edoardo Enzio - Nero Casa ????

NERO CASA   İtalyan başbakanı Aldo'nun kızıl tugaylar tarafından kaçırıldığı 1978 senesi.Olay ülkede derin yankı uyandırmıştı ve basın kanalları tamamıyla bu olaya kanalize olmuştu. Adriatik denizine bakan Ravenna şehrinde yaşayan Edoardo Enzio, şehrin daha ücra kesimlerinde bir kır evi satınalmıştı. Olaylar sebebiyle borsaların dengesi alt üst olmuş ve insanlar olası bir buhrana karşı hazırlık yapar hale gelmişti. Edoardo evi Cannelita Nicci adında orta yaşlı bir bayandan satın almıştı, kimses

, Yer: Paranormal Olaylar

• Verso Casa ( RASTLANTI)

Son günlerdeki eğilim herşeyi rastlantılara atfetmek. Ama rastlantı gerçekten var mi? Rastlantı eseri oluşan şeyler plansız gerçekleşir. İki molekül tesadüfen çarpışır, iki insanın tesadüfen karşılaşması gibi ve belki gene tesadüfen bu iki insan birleşerek tesadüfen babaannesinin mavi gözlerine sahip olan ve büyük dedesi gibi botanikten hoşlanan başka bir insan yaratır. Rastlantı herşeyin şans sonucu gerçekleşmesidir. Plan yoktur, seçenek yoktur, daha ziyade başlangıçtan itibaren tuhaf bir şekil

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...