Jump to content

polypad 1010ips tabletimin bataryası patladı yapılmaz diyolar sizce nerde yaptırılır?

baris123

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Türkiye'nin En İyi Karikatüristi Sizce Kim ?

Evet arkadaşlar sizce Türkiye'nin en iyi karikatüristi kim ?   (En komiği değil en iyisi )

, Yer: Karikatür

• En iyi Müzik Grubu Sizce Hangisi ?

Evet Arkadaşlar Yeni Bir oyun Foruma baktım ama göremedim eğer daha önce yayınlandıysa böle bir oyun özür dilerim.   Sizce En iyi Müzik Grubu Hangisidir ?? Yalnızca 1 Grup söyleye bilirsiniz.   Başlangıç : NightWish

, Yer: Forum Oyunları

• Sizce Bu 6 Resimden Hangisini Bir Yapay Zeka Üretti?

Beş tanesi dünyanın dört bir köşesinde yaşayan sanatçılar tarafından yapılmış altı farklı yağlı boya tablosu. Tablolardan birisi, gelişmiş bir yapay zeka yazılımı tarafından üretildi. Peki onu tespit edebilir misiniz? Şimdiden söyleyelim ki işiniz çok zor.     Yapay zeka şirketi GumGum ve Rutgers Üniversitesi Sanat ve Yapay Zeka Laboratuvarı işbirliğinde geliştirilen bir deney, internetin gündemine oturdu. Aratışmacılar bir yapay zekanın insan üretkenliğine ne kadar yaklaşacağını test etmek ist

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Sizce İnsanı En Çok Yıpratan Şey Nedir?

Sizce İnsani en çok Yıpratan şey Nedir ?   1-) Aşk   2-) Para   3-) Yalan   4-) Bir Dostun ihaneti   5-) Geleceğe Dair Endişeler   6-) Merhamet Duygusunun Ağır basmasi   7-)Korkak bir yapıya sahip olmak   8-)Çabuk heyecanlanmak   9-) Sigara,Alkol   10-) 2012 Kahnetleri   Tek Seçim hakkınız var Dostlar Buyrun Bakalım. Bence 4.

, Yer: Anketler

• Sizce Bu Kişi Kim?

"Her çocuk gibi bende zıplamaya meraklıydım ve havada asılı kalmak gibi büyük bir arzum vardı. Ara sıra dağlardan oksijenle yüklü güçlü bir rüzgar eser ve vücudumu neredeyse bir mantar kadar hafif hale getirirdi. Böyle zamanlarda havaya sıçrayarak bir süre süzülürdüm. Bu dönemde bazı garip zevkler, nefretler ve alışkanlıklar edindim. Bunlardan bazılarını dış etkilere bağlarken bazılarını hâlâ açıklayamıyorum. Kadınların taktığı küpelere karşı müthiş bir tahammülsüzlüğüm vardı, bilezik gibi takıl

, Yer: Gnoxis Cafe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...