Jump to content

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• MAHKUM (Prisoner) Kısa Film 2016 (Short Film) / Erol Çelik

Mahkum Kısa Film, 5dk, Kurmaca, 2016   Ödüller / Winner   Short of the Month - Short Film Festival (Best Cinematography) Short of the Month - Short Film Festival (Best Edition) Los Angeles Cinefest (Official selection) Barcelona Planet Film Festival (Official selection) RATMA Film Festival (Official selection)       Yazan ve Yöneten: Erol Çelik Oyuncular: Ziya Nizam, Aykut Yangın, Hüseyin Gezer, Yasin Şavkı Görüntü Yönetmeni: Kerem Kardaş, Emrah Yayla Sanat Yönetmeni: Serkan Zor I

, Yer: Kısa Film

• Derin (Deep) - Kısa Film (Short Film) 2014 (Erol Çelik)

“Bilmiyordum, nerden bilebilirdim ki?” İyiyle kötü arasında seçim yapmak elimizde midir? Yaptığımız seçimin iyi olup olmadığını bilebilir miyiz? Bir adam sonunu bile bile, saplantısının peşinden gider mi? Bir kadın, kendisinin olmayacak bir erkeğin peşinden gider mi? Gidilen yer, derin ve her şeyin bittiği yerse? “Bilseydim, o gün oraya gider miydim?” Sonunu bildiğiniz bir hayat yaşamak ister misiniz? Bu seçimi yapmak elimizde değil…   Yazan Ve Yöneten: Erol Çelik ([email protected]

, Yer: Kısa Film

• Ağlatan /Erol Çelik

Kendisini, gerçek olmasını istediği bir dünyanın içinde bulan, hayallerindeki kadından bile güzel bir kızla karşılaşan bir gazetecinin öyküsünü anlatıyor, Ağlatan. Dev bir avcının elindeki fenerle aydınlanan bir köyde hapsolmak mı, yoksa buradan çıkmamak için çırpınmak mı, ilginç olan?   Türk gerilim yazarı Erol Çelik 4. Kitabı ama ilk romanı Ağlatan’la yine raflarda.   Erol Çelik son romanı Ağlatan’da sizi fantastik ama tamamen gerçek bir dünyanın ortasına itiyor. Öyle bir yer geliyor ki

, Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

• "Heyula" Erol Çelik kitap tanıtımı (Book trailer)

http://www.erolcelik.net  Erol Çelik 2007 yılında yayınladığı ilk kitabı "HEYULA" tanıtım videosu   ded      ARKA KAPAK "Yaşlı kadınlardan nefret ederim. Hele bunlardan biri benim karımsa?" Günışığının göz alıcı aydınlığında alabildiğine nettir görüntüler. Peki ya anlık cinnetlerin karanlığında? Ayna parçalanır? Ruh parçalanır? Paramparça olur sıradan yaşamlar? Yazardan ruhumuzun karanlık yönüne ayna tutan öyküler...

• 19 Numaralı Koltuk - Erol Çelik 3. kitap

"Şöyle düşün, bizler düş üretmekle cezalandırıldık ama onları yaşayarak ödüllendirildik..."   Kaynak: http://www.erolcelik.net   19 Numaralı Koltuk 1. Basım Kasım 2011 Avrupa Yakası Yayınları 400 sayfa 11 Gerilim öyküsü [video=youtube;KhiKy-9iY-E]   "Heyula", "Satranç ve Şövalye" kitaplarının yazarından gerçek yaşamın içinden alınmış karanlık, soğuk ve gerilim dolu 11 yeni öykü… Kendinizi ansızın içinde bulacağınız her sürükleyici hikâye ile ölümün o soluk ke

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...